![]() |
![]() |
|
Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
|||
|
|||
![]()
Lainaus:
__________________
Joku tahtoo vaihtaa nimeään, jos se siihen jää tiedetään, Se joku tahtoo olla ihminen, Minä en! Timo Rautiainen & Neljäs sektori |
#2
|
||||
|
||||
![]()
Tää......on johdatusta..... oon nähnyt,,,,,,,,valon.........
![]() ![]() ![]() En tiiä.....onko antibiootteja kokeiltu..... ![]() ![]() ![]() Täytyy kysyä,,,,,,, oppi-isältä............ ![]() ![]() ![]()
__________________
- En pidä teistä. Viimeksi muokannut perkei : 01.04.2017 20:09 Perustelu: typo..................... |
#3
|
||||
|
||||
![]()
Täällä on nietumaista keskustelua menossa
![]()
__________________
Jeep Grand Cherokee 5.9 Limited LX, käyttöauto sopivasti maastoon varusteltuna. Jeep Cherokee 4.0 - Ikuisuusprojekti Moggiakseleilla, 42" renkailla ja kaikensortin enemmän ja vähemmän oleellisilla ominaisuuksilla. Jeep Cherokee 4.0 - Menehtyi kunniakkaasti Stadin Cruiseissa 5/2008. |
#4
|
||||
|
||||
![]() |
#5
|
||||
|
||||
![]()
Jos oikein arvaan oppi-isän, niin hän on nyt toistaiseksi pienellä tauolla, jonka pituutta voimme vain arvailla.
|
#6
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
Ja terveiset sille oppi-isälle, että ei millään pahalla, eikä mitään henkilökohtaista. Mutta jonkunlaiset eväät pitäisi kuitenkin olla, että pystyy osallistumaan keskusteluun. Peace.
__________________
- En pidä teistä. |
#7
|
||||
|
||||
![]()
Se valkonen auto ei oo Tojota vaan Hyundai
![]()
__________________
Tumpula Racing Team |
#8
|
|||
|
|||
![]() Lainaus:
![]() |
#9
|
|||
|
|||
![]()
On se sitten vaikeaa tuo pysäköinti ja ihmetellyt miksei vinopysäköintiä voi suosia ajoneuvojen pysäköinnissä helpottaa jopa sitä ajosuuntien muokkaamista p-alueilla.
Huonosti suunniteltu p-alue niin kaikki seikkailee suuntaan ja toiseen ja autot ovat jätelty miten sattuu. |
#10
|
|||
|
|||
![]()
Jokapäiväistä tämmöinen. Toi Skoda on sentään ruudussa
![]() |
#11
|
|||
|
|||
![]() Lainaus:
Luuletko et se fillarilla kulkeva vihertävä insinööri, haluaa autoilusta helpompaa? Ja siinä menee se 1 auton tila hukkaan (siinä puolillaan huonon parkkeerauksen vuoksi olevassa) hallissa ja sehän ei sovi, voi vaikka tulla ruuhkaa jos sattuiskin sekaan sopimaan 30 autoa enemmän Harmillinen tosia asia on se, että sielläkin vaikka ois 45° kulmassa parkkipaikat niin aina joku idiootti ajelee väärään suuntaan Yhen kanssa tuli puhetta et pysäköinti vois olla todella vaikeeta jos tolpittaisi ne viivojen päädyt ![]() Yks mikä kotona rivarissa jaksaa vituttaa on nää puoliksi mun paikalle laittavat Oon kahenvaiheilla kysynkö kunnasta luvan laittaa tolpan siihen mun paikan nurkkaan ![]() ![]() Kesällä pysäköin melkoluovasti, kun mulla on rivin viimeinen paikka ja sen vieressä ei ole virallisia paikkoja jos se on puoliksi mun "ruudussa" ja loput vieressä niin ei se väärin ole ei siinä ole mitään paikkaa, tyhjää asfalttia vaan. Vieraspaikat on toisella puolella Tuli siihen joskus tosin kuorma-auto peruuteltua ![]()
__________________
Positiivinen rasismi? Jos ei natiivi pyytää jotain se pitää antaa ja vähän päälle, ettei vaan olisi rasisti ja pilaisi ihanaa monikulttuurisuutta. Jos natiivi pyytää jotain se pitää kieltää ja vähän päälle, ettei vaan olisi rasisti ja pilaisi ihanaa monikulttuurisuutta. |
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Kerro mikä vituttaa vuonna 2013 | Ewerglade | Chit-Chat | 1816 | 01.01.2014 17:16 |
Kerro mikä vituttaa vuonna 2012! | Rompe1 | Chit-Chat | 1140 | 03.01.2013 18:50 |
Ostettu HALPA, eli lähes ilmainen auto | kuningaskulkuri | O/M/V Ajoneuvot | 6 | 07.12.2012 12:46 |
kerro mikä vituttaa | tjl | Chit-Chat | 4977 | 12.04.2012 08:28 |
pajeron kardaani ihmetyttää... | Rekisteröimätön | Tekniikka & Jutustelu | 6 | 26.08.2009 17:55 |