Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja vellihousu
Mikä vittu noissa avensiksen jarruosissa on? Ostin eteen uudet levyt ja palat,(oikeen bremboa) satulan männät painoin ihan loppuun saakka, silti joutuu repii paloista kitinälevyt pois ja kuluttaa paloja rälläkällä että saa mahtumaan. Takana oli aikonaan sama homma. Luulin että se johtu siitä kun osti halvinta kuraa.
On kyllä muihin romuihin tullu paljonkin vaiheltua kyseisiä palikoita, eikä missään oo tullut tällästä onkelmaa. Pitääkö jarruosatkin ostaa tojota tiskiltä?
Tulee voittaja olo, kun puolentunnin remppaan menee puolpäivää.
|
Taitaa melko harvassa olla ne kerrat, et samalla vaihdetaan palat ja levyt, niin eikö se ole hyvä, että on hiukka enemmän palaa kun tilaakin on jo sen kuluneen levyn kanssa
Eikö se levy yleensä kestä puolmiljoonaa?
__________________
Positiivinen rasismi?
Jos ei natiivi pyytää jotain se pitää antaa ja vähän päälle, ettei vaan olisi rasisti ja pilaisi ihanaa monikulttuurisuutta.
Jos natiivi pyytää jotain se pitää kieltää ja vähän päälle, ettei vaan olisi rasisti ja pilaisi ihanaa monikulttuurisuutta.
|