Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Off-Road > Chit-Chat
Rekisteröidy Offiblogit Yhteisö Kalenteri Viestit tänään Haku

Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin.

 
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #11  
Vanha 09.04.2016, 07:44
Nikuzai Nikuzai ei ole kirjautuneena
Sankari
 
Rekisteröitynyt: 02.12.12
Sijainti: Suomussalmi
Viestit: 3.863
Perusasetus

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja apupoika Näytä viesti
No kyllä pisti koiran kanssa lenkillä ollessa vihaksi kun kiinnitin huomion oudonmuotoiseen jätesäkkiin rantakalliolla,, voi helvet## täällähän on kuollut koira. musta tai tummanharmaa keskikokoinen koira.

Jumalaut kuka heivaa koiran jätesäkissä kalliolle..??

poliisinkin kommentti asiaan oli että,, Oliks siin jotain outoo??
Joo oli minusta jos yleiseltä paikalta löytyy koiran raato pussissa vastasin. meinäsin suorastaan hieman kiehahtaa.....

Noh näyttivät kuitenkin käyneen hakemassa pussin pois..

No kovat jätkät kohta kommentoi että kyllä koiran saa tappaa,, juu saa, mutta pitäisi sitten olla myös munaa hoitaa homma loppuun ja haudata se tai hävittää muuten oikealla tavalla eikä heittää kuin jotain roskapussia tielaitaan... per#le kun pistää vihaksi...!!

Taitaa olla moinen koiran säkissä ojaan heittäminen jopa ympäristörikos, mutta eihä paskalakkeja kiinnosta kun pitäis tehdä töitään ja kysellä kenellä on ollut moinen koira ja sit pitääs papruja kirjoitella ja tehdä raporttia, on vaan helpompaa pollareilla itellä pudottaa se raato molokkiin ja olla hiljaa niin ei joudu konstaappelit tekemään töitään
__________________
Positiivinen rasismi?

Jos ei natiivi pyytää jotain se pitää antaa ja vähän päälle, ettei vaan olisi rasisti ja pilaisi ihanaa monikulttuurisuutta.
Jos natiivi pyytää jotain se pitää kieltää ja vähän päälle, ettei vaan olisi rasisti ja pilaisi ihanaa monikulttuurisuutta.
 

Luokat
vituttaa


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 2 (0 jäsentä and 2 vierasta)
 

Pikalinkit

Samanlaisia viestiketjuja
Viestiketju Aloittaja Foorumi Vastauksia Viimeisin viesti
Kerro mikä vituttaa vuonna 2015 Tojo4wd Chit-Chat 1257 31.12.2015 08:59
Kerro mikä vituttaa vuonna 2014 mäksä Chit-Chat 1587 01.01.2015 06:27
Kerro mikä vituttaa vuonna 2013 Ewerglade Chit-Chat 1816 01.01.2014 17:16
Kerro mikä vituttaa vuonna 2012! Rompe1 Chit-Chat 1140 03.01.2013 18:50
kerro mikä vituttaa tjl Chit-Chat 4977 12.04.2012 08:28


Sivu luotu: 19:27 (GMT +2).