Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Off-Road > Chit-Chat
Rekisteröidy Offiblogit Yhteisö Kalenteri Viestit tänään Haku

Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin.

 
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #11  
Vanha 19.03.2016, 12:32
HV HV ei ole kirjautuneena
Veteraani++
 
Rekisteröitynyt: 04.02.07
Sijainti: ikaalinen, .
Viestit: 1.950
Perusasetus

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja oziolli Näytä viesti
Mistas sina kaikkitietava urposeni tiedat, mita MV-lehti kirjoittaa, ellet itse sita lue? Kuulunet niihin itseriittoisiin muiden nakemyksia kunnioittamattomiin suomalaisiin, joiden ainoa aito ilo on vahingonilo. Taidatpa myos kuulua niiden kateellisten suomalaisten joukkoon, jotka kestavat oman konkurssin, mutta ei kaverin menestymista.

MV-lehden tomituksella oli kanttia oikaista valheeksi todettu uutinen, kun taas ns. suvakkien hallinnoimalta ns. luotettavalta medialta sellainen ei onnistu.
voivoi... mistäs moinen syväluotaava analyysi purkaus johtuu ? ootko sinäkin lähetelly rahojas ja vaan turhautunu kun huomasit että kyseiseen lehteen voi kuka tahansa keksiä ja lähettää jutun, sitten se julkaistaan varmana faktana, tai ainakin se seuraava juttu sitten tarkistetaan siellä mv lehdessä (joojoo, ihan varmasti)

lueppa vaikka tuo ja viisastu
https://fi.wikipedia.org/wiki/MV-lehti
 


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 

Pikalinkit


Sivu luotu: 10:22 (GMT +2).