Hiukka hankaloittaa toi lavan kaventuminen, mutta miten jos ihan vaan u-profiilia laitoihin ja siihen sisälle laakerit
Laatikon päihin kun laittaa vielä profiilin pohjalle ottavat laakerit niin ei painu lavan laidan sisään työkalulaatikkoon kuormaa laitettaessa
Profiilin ylös jäävään osaan poraa reikiä sopiviin kohtii ja siihen u-pultin pudottaa niin, et on kahta puolen laakeria tai jos tekee tuplaliukurullilla niin niiden väliin laittaa pultin ja eteen hitsaa mutterit kiskon alle niin saa pultin kiertämällä lukittua varmasti lootan niin, ettei karkaa
Noin ainakin ite tekisin
__________________
Positiivinen rasismi?
Jos ei natiivi pyytää jotain se pitää antaa ja vähän päälle, ettei vaan olisi rasisti ja pilaisi ihanaa monikulttuurisuutta.
Jos natiivi pyytää jotain se pitää kieltää ja vähän päälle, ettei vaan olisi rasisti ja pilaisi ihanaa monikulttuurisuutta.
|