![]() |
![]() |
|
Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
||||
|
||||
![]()
Lainaus:
Onneksi ei kokopäivää tarvinnu olla pilves ei ois pää kestäny ![]() ![]() ![]() ![]()
__________________
Missä on tahtoa, siinä on tie hojolla se etanakin arkkiin pääsi Mikkelin Offroad Club ry harborcruisers |
#2
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
![]() Sivullisille tiedoksi, että kyllä me oikeesti tehään töitä eikä vaan kiikaroida naapurityömaata!!! ![]()
__________________
- En pidä teistä. |
#3
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
Heh... Aikas huikeeta somea..ottekste aiemmin tuttuja muualt ku täält??? teitsä noi reijät hiilpuikol vai ihan virran voimal??hyvin tehty,teit millä hyvänsä ![]()
__________________
W163 ML 400 CDI Ei ole enää maasturia. Leipäkää maistu enää leivältä.. Viimeksi muokannut G280E : 04.08.2015 17:40 |
#4
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
![]() Ihan vaan virran voimalla normaalilla hitsauspuikolla. Joutuu tuolla katolla aina vähä soveltamaan, kun ei jaksa lähteä maihin ettimään työkaluja tai osia... ![]()
__________________
- En pidä teistä. |
#5
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
just just,enhän mä sellasii...some=sosiaalinen media,eiks se just toteudu täs ihan parhaalla mahdollisella tavalla ![]() toisilleen täysin tuntemattomat ihmiset huomaa itsensä toisen ottamist kuvist ihan lähellä rikospaikkaa ja tutustuu toisiinsa siten ![]() ![]() ![]() ei mul mitää kakshaarasii ajatuksii..ihailen vain ajatusta, kuin voi sattuma tänäpnä tuoda ihmisii toisil yllättävästi tutuiksi,son hianoo ![]()
__________________
W163 ML 400 CDI Ei ole enää maasturia. Leipäkää maistu enää leivältä.. |
#6
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
![]() Me vaan ollaan kaks sosiaalisesti aika lennokasta random offihörhöö samalta foorumilta. Oon miä kerran nähny Rohmon Kulmakorvessa, tai no ei siitä kauheesti näkynyt kun se makasi auton alla mutaisena. Sit vaan tosiaan bongasin oman työmaani tästä ketjusta, olin ihan että mitäs helvettiä. ![]() Mut siis hieno juttu, oon kehunu täällä joskus ennenkin, kuinka tää palsta yhdistää. Tätä kautta bongattujen ihmisten kanssa on tullut säädettyä jos jonkunnäköistä kaupankäyntiä, kahvinjuontia, jutustelua ja offailua. Oon saanut tätä kautta myös kutsun työhaastatteluun ja oon myös opiskellut yhden uuden paperin ittelleni, kun yks palstan offari osasi moista koulutusta mulle niin hyvin markkinoida. Eikä vähäsimpänä niin kavereita ja harrastuksia on tullu tätä kautta lisää ja tuli tossa joku autokin ostettua just... Että niiku ilmeisestikin sitä mitä ei offipalstalta löydä, niin ei ees tartte?! (No okei Läjän virtalukon ostin kyllä Tojota-liikkeestä ja Läjänki Nettiautosta) ![]()
__________________
- En pidä teistä. |
#7
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
No siis LJ:n oot saanu kahmittuu käsiis...onnittelut!!Läjä on nii optimaalinen kaikkinensa offiin ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() mut LJ:tä kehiin sielt ![]() Olisko liian optimistista ajatella yllämainitun ajokin tulevaa kertomusta löydettävän tulevassa tuolt projekti osuudesta??? Olis kyl kiintoisa seuraa sitä..
__________________
W163 ML 400 CDI Ei ole enää maasturia. Leipäkää maistu enää leivältä.. Viimeksi muokannut G280E : 04.08.2015 20:14 |
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
SJ oikeissa töissä | MuumiPappa | Tekniikka & Jutustelu | 8 | 18.02.2010 18:34 |
Mihin olet ollut/olet koukussa? | Skorpioni | Chit-Chat | 14 | 09.03.2008 22:41 |
Töissä on mahtavaa | Ex_inkkari | Chit-Chat | 24 | 10.04.2005 21:29 |
Töissä väiteltyä ! | Epeli | Tekniikka & Jutustelu | 7 | 02.09.2004 16:18 |
Uudenvuoden yö töissä | Intiaani_Chief | Tekniikka & Jutustelu | 3 | 01.01.2004 10:17 |