![]() |
![]() |
|
Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
#14
|
||||
|
||||
![]()
Treen puuilosta tuli 23 päivä posti, että heillä ei ole nostinta. Joten laitoin samana iltana saksaan tilauksen vetämään.
Seuraavana päivänä puliukoilta, vai mikä se oli, tuli viesti, että on heillä sittenkin yksi varastossa. Nooh, tilattu mikä tilattu. Nostin tuli tällä viikolla. Puomi tiistaina, ja jalka torstaina. ![]() Mutta nyt on häkystin mitä ihmetellä. Perinteiseen kiinalaiseen tapaan, sitä täytyy kyllä vähän itse parannella ![]()
__________________
Size does matter, Sisu A-45 projekti
Sisu-harrastajien palsta, SISUA.net Myydään: Pajeron osia, Uusia ja käytettyjä maastokuorma-auton renkaita, 50-80 luvun euro ja japsi henkilöautojen osia, sekä perseestä perämoottoriin! |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Myydään Nosturi, käsikäyttöinen | Mapemoi | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 0 | 28.05.2015 17:40 |
Myyty Hydraulikoneikko polttomoottori/käsikäyttöinen 580bar. | Ripe24 | O/M/V Muut | 0 | 30.01.2014 13:06 |
Myyty Rengas kone käsikäyttöinen | mobil2 | O/M/V Muut | 15 | 07.03.2013 23:06 |
Myyty rengaskone (käsikäyttöinen) | elhapero | O/M/V Muut | 22 | 06.03.2010 23:04 |
saako sammutus olla käsikäyttöinen? | Cental73 | Tekniikka & Jutustelu | 26 | 24.05.2007 20:39 |