Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Off-Road > Chit-Chat
Rekisteröidy Offiblogit Yhteisö Kalenteri Viestit tänään Haku

Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin.

 
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #25  
Vanha 31.03.2015, 15:57
Palex:n Avatar
Palex Palex ei ole kirjautuneena
Arvostettu jäsen
 
Rekisteröitynyt: 04.07.05
Sijainti: Lahti
Viestit: 3.274
Perusasetus

Itellä on ollut onneksi järkeä aina päässä sen verran, että on älynnyt suojaimia käyttää, mutta siltikin on pari kipinää tullut öögaan kimmokkeella jostain rakosesta.

Eivät ole tarttuneet siis kovin pahasti koskaan silmään kiinni, kun ovat mutkan kautta sinne joutuneet, eikä lentäneet vauhdilla suoraan. Yhden kerran lähdin lääkäriin poistattamaan roskaa, mutta se irtos jotenkin säkällä itsestään kun siellä odotushuoneessa odottelin, niin ei tarvinnut lääkärin enään rapsutella sitä irti.

Inhottaa ja puistattaa kaikki silmiin liittyvät ronkkimiset sen verran paljon, että euromaski on tiukasti päässä niin hitsaus- kuin rälläkkähommissakin.
__________________
-Pauli-
Vastaa lainaten
 


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 

Pikalinkit

Samanlaisia viestiketjuja
Viestiketju Aloittaja Foorumi Vastauksia Viimeisin viesti
silmän ruokaa RJ70 Linkit 7 25.03.2007 17:17


Sivu luotu: 08:26 (GMT +2).