![]() |
|
|
|||||||
| Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn. |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#14
|
|||
|
|||
|
Muutama viikonloppu taukoa rakentelusta, niin kerkii muutaman kuvan laittamaan. Käyttishalpiksen kanssa riittänyt korjaustöitä, mutta silti on jeeppikin edennyt.
Maksimi sissäänjousto ja akselinpaikka nyt voi alkaa hahmottelemaan pyöränkaaria. ![]() Ostin biltemasta siirtorullat vihdoinkin. Tilaa tuli tekemiselle ihan eri tavalla ja hommat varmasti nopeutuu tästä jatkossa. ![]() Pyöräkoteloihin lisää tilaa ja vinssi on nyt siirretty syylärin alle. ![]() ![]() Justiinsa postimies toi loppuja romuja:mm panhardiin nuo chromo uniballit, ohjaukseen suorat nivelet ym. Simpukan huoltosarja ja puslat ylätukivarsiin ja uusille moottorinkannattimille.
|
| Luokat |
| cherokee, expedition, jeep, venäjä, xj |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| XJ murrosremppa | Dethlock | Tekniikka & Jutustelu | 33 | 08.05.2012 09:49 |
| Ostettu XJ:n takavalo | Pekka.j | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 1 | 10.06.2011 18:30 |
| Ostetaan xj korotus | jeepchero | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 0 | 04.10.2009 21:40 |
| Ostetaan xj:n paisuntasäiliö | kaistapää | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 2 | 02.10.2009 08:07 |
| o: xj:n vetokoukku | timppa253 | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 2 | 07.03.2007 09:26 |