![]() |
![]() |
|
Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
|||
|
|||
![]() Varmaan sitä varten ihmiset käyttää IE selainta kun kaikki sivut ei vaan toimi Firefox/Crome selaimilla. IE on hyvä selain kun vaan tietää että missä sillä surffaa ja miten. Tämä alkuperäinen kysymys käsittelyyn eli mikä selain versio on kyseessä? Tai mikä käyttis? Ja jos maltat/voit kertoo et mikä sivu kiukkuaa niin pääsis tähän ongelmaan tarkemmin iholle... ![]()
|
#2
|
|||
|
|||
![]() Lainaus:
![]() Sivu missä chrome ei toimi on ongelmia jo valmiiksi. |
#3
|
|||
|
|||
![]() Lainaus:
http://www.w3schools.com/browsers/browsers_stats.asp IE on paska selain aina ja iankaikkisuudessa amen: A) toimii HTML standardin vastaisesti monessa paikkaa B) hakkerien kohde C) perseestä käyttää Oikeasti, esim pornoa ei kannata ikinä surffata IE:llä. Se on kuin ampuisi jalkaansa. Tosin jonkun mielestä Dacia Duster on maastoauto. |
#4
|
|||
|
|||
![]() Lainaus:
![]() Tuo ylläoleva avautuminen antaa alkuperäiseen kysymykseen melkein vastauksen... ![]() |
#5
|
|||
|
|||
![]()
Sori avautuminen, mutta kun säädän koko kylän kuppasia Windows 8 Acereita harva se ilta niin kyllähän se syö niin miestä. Niin hirveetä paskaa myydään asiaa ymmärtämättömille kuluttajille fantsuilla mainossanoilla.
Kun ei tarvis olla kun ihan perus Anttila-tietokone, missä se ilmanen Linuxi ja Chrome/Firefox - niin voisi elää nettielämää käytännössä ilman huolia. |
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Google Chrome selain | mikjus | Chit-Chat | 7 | 04.09.2008 08:54 |
Selain hyppää aina sivun alareunaan. WTF? | Palex | Chit-Chat | 13 | 08.07.2006 00:54 |
Selain/aakkos ongelma | Chit-Chat | 1 | 28.06.2006 07:01 | |
MÄTÄÄKÖ SELAIN MUILLA? | Cental73 | Chit-Chat | 6 | 28.03.2006 20:44 |
Nörteille | vah | Romance and Relationships | 2 | 22.12.2003 19:48 |