![]() |
![]() |
|
Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
#19
|
||||
|
||||
![]()
Vaikka myö kaikki jo tiijetäänkin että nesteen sademetsätiesel on silkkaa pelsepuupin salajuonta niin silti kehoittaisin toistamaan kokeen jotta saisimme varmuuden että myös Mpööö kuuluu tähän samaan kategoriaan.
Eli olemmeko nyt lähellä hetkeä jolloin saamme tietää absoluuttisen syyn routavaurioiden,joita esiintyy kaivantojen yhteydessä, evoluuttisen syntyteorian varmistumiseen...?
__________________
Oli kysymys mikä tahansa niin vastaus on TOYOTA V..tut se mitään heikkoa ole... Antsa. The member of Lahnajärven moottoriurheilusukeltajat Ry. Only tool you need to keep your TOYOTA running, is welding machine. Ostetaan Bj kuskin ovi. Pyyhkijän moottorin koppa. Jyrsitään Kantoja. Piikataan betonia eli tallin lattiat ym.Sekä muut Bobbari ja mönkkärityöt. 0500-752101/Antsa Honda Rincon 650 ym.Työmönkkärijorinat löytyy tästä Antsan Tuubi |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Ostettu Lasinen kattoluukku +pala kattoa ympäriltä | Jawa 360-0 | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 5 | 20.08.2013 19:54 |
HJ61 Takaparkit ei pala | Kierrejousi | Tekniikka & Jutustelu | 7 | 08.08.2013 08:48 |
pala offroadhistoriaako (Lindan esi-isä?) | pee | Chit-Chat | 7 | 18.10.2008 16:05 |
O: bushranger levikettä pieni pala | las-c | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 0 | 02.07.2006 20:46 |
O:pala suzukin etulokaria | Rak | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 0 | 03.04.2006 21:20 |