![]() |
|
|
|||||||
| Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
No niin. Viime viikonlopun raision juhannustrial on nautittu raision aurinkoisilla kallioilla. Oma kisa katkesi lauantaina loppupäivästä kutosjaksolla ohjauksen rikkoutumiseen ![]() Ohjaus teki kiusaa enemmän ja vähemmän koko kisan ajan, mutta vasta sitten kutosella ajo loppui...Hytikkapumpusta olivat tiivisteet pettäneet ja jotain muuta pientä. Kuntoon pitäisi tulla tiivisteiden vaihdolla.
__________________
____________________________ Harbor Cruisers |
|
#2
|
||||
|
||||
|
Tiivisteiden vaihdon jälkeistä testiä
https://www.youtube.com/watch?v=XUp6...mR4Ov0ZnVA-yoQ Raision juhannustrial jakso 6. Tällä jaksolla ei ollut enää paljoakaan ohjausta jäljellä. Siihen rinteeseen se sitten hajosi ![]() https://www.youtube.com/watch?v=05L0...mR4Ov0ZnVA-yoQ
__________________
____________________________ Harbor Cruisers |
|
#3
|
||||
|
||||
|
Päivitellään nyt tätä topikkia. Jonkin verran on ajeltu. Pojan syntymäpäivillä oli toistakymmentä innokasta apukuskia. Sälli lupasi pestä pölyt pois auton päältä ajojen jälkeen.
Aika tuntuu vuorokaudesta loppuvan kesken, kun tekee kotihommat ja siinä sivussa vielä vieraita autoja. Omille ei jää aikaa... Pian pääsen kirurgin pöydälle puukotettavaksi. Sitten taitaa tulla parin kuukauden hiljainen vaihe. Jos vaikka sen jälkeen olisi aikaa omille projekteille
__________________
____________________________ Harbor Cruisers |
|
#4
|
|||
|
|||
|
Tää on kyllä pirun hieno!
|
|
#5
|
||||
|
||||
|
Ja aika veikee peli ajaa, Teme uskalsi päästää puikkoihin
__________________
http://esory.kuvat.fi/#/ |
|
#6
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
__________________
____________________________ Harbor Cruisers |
|
#7
|
||||
|
||||
|
Muutama kuva kun ei ole muuta tullut tälle tehtyä. Toinen projekti ja muut jutut hidastavat tämän kehitystä
![]() Nyt kun sain sorvin talliin, alkaa toinenkin projekti etenemään. Eiköhän tällä tallissa pärjää. Enää ei tarvitse ajella sorvarille selittelemään mitä haluaa. Nyt osista tulee juuri sellaisia kuin sattuu tulemaan ![]()
__________________
____________________________ Harbor Cruisers |
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| M: Suzuki Samurai -88 MYYTY & Suzuki DR 650 SE -96 | COWBOY | O/M/V Ajoneuvot | 4 | 19.10.2007 06:48 |
| m.suzuki sj 410 ja suzuki jx | methäman | O/M/V Ajoneuvot | 0 | 29.11.2006 16:14 |