Tänään tuli vedettyä irti lavaan laitetut kiinnityslenkit, nämäkin tehty vasemmalla kädellä ja lava alkanut jo muhimaan paskan kiinnityksen jälkeen. Se on ihme miten kaikki asiat mitä tuohon lavuriin on tehty, on tehty toinen silmä kiinni ja vasemmalla kädellä ? onneksi oli vain pintaruostetta joten mätäreikiä ei löytynyt. Kävin pesemässä lavan kun oli muurahaisen ja hämähäkin pesää nurkat jo täynnä.
Se määrä mitä ole kiskonut piuhaa tuosta autosta pois, juuri sellaista mikä ei ole enään missään kiinni tai pahimmillaan toinen pää on vielä jossain kiinni on ihan käsittämätön.. yksi kelallinen varmaan
Parasta hupia Chevyllä on hauskuuttaa muita autoilijoita, valoissa tullaan rinnalle kun katsotaan että ei tuollainen rohjo mihinkään liiku... sitten kun polkasee niin joutuu itse odottelemaan että ajaako se ohi vai ei

yllättävän hyvin kiihtyy 160 hepalla 2010kg malmia, tänään joutui stadissa motarin päässä ohittelemaan kinnereitä kun tulivat perä edellä vastaan valojen jälkeen.