![]() |
![]() |
|
Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
||||
|
||||
![]() Täähän on voinu olla jo täällä mut laitetaan ny kuitenkin Lohjalaisen autokorjaamon pihalla seisova defe OFF-1 lienee tämän sivuston halutuimpia kilpiä ![]()
|
#2
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
![]()
__________________
---------------------------------------- If it works, tear it apart and find out why! https://roverfriends.fi/palsta/ ![]() 3 Amigos-never travel alone |
#3
|
||||
|
||||
![]()
ei vaan v8 kilpuri defe rakennettu joskus 80 luvun puolella ja jokunen kilpailukin ajettu suomessa 90-luvulla lähinnä kait trialia.
|
#4
|
||||
|
||||
![]()
Oli silloin okran keltainen ja majaili metsälässä.
|
#5
|
||||
|
||||
![]()
Liukkosen vehkeitä kuitenkin ...
Tänään näin jossain Pasilan pusikossa CDI-1 kilpisen W210 n ...
__________________
- Levannon We(l)ho - |
#6
|
||||
|
||||
![]()
Hopee olympiaifa MUN-5 tuli aamulla kylil vastaan.
__________________
Yhtään en tiiä mitä tapahtu :O |
#7
|
||||
|
||||
![]()
jonkun vesilaitoksen auto, joskus kesällä tampereella...
__________________
NIIN OONKIN RYYPÄNNYT, MITÄ SITTE!!! ![]() EN SE MINÄ OLLUT, SE OLI PIRKKA... ![]() https://instagram.com/offroadteamruu...d=ZDdkNTZiNTM= http://www.slck.net http://www.mansenmaasturiclub.com http://forums.offipalsta.com/group.php?groupid=32 |
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Sopivat rekisterikilvet Vetteen | Yleiset | 2 | 13.02.2004 13:48 | |
Hassut sähköt... | AVRO | Tekniikka & Jutustelu | 14 | 07.12.2003 21:48 |