![]() |
|
|
|||||||
| Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn. |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#11
|
||||
|
||||
|
Jos ei tuota pientä ihmistä ois mukana, niin ei muuta ehtisikään kuin autosta kiinnostuneiden kanssa jutella ja kysymyksiin vastailla.
Ei ole kukaan ainakaan mitään negatiivista sanonut, joten kai tämmöiselläkin voi matkailla leirintäalueillakin... Useempikin kysellyt, saako autoa kuvata. Joku myös kertoili, että oli edellisaamuna jäänyt märälle nurmikolle omalla autollaan kiinni ja epäili, että mun autolla ei ehkä sitä ongelmaa. Ihan hyvin tuntuu tuo koppero toimivan kyllä ainakin kahden henkilön matkailussa. Ehkä ainoa toimenpiteitä vaativa juttu on, että sähköpatterin termari jää niin lähelle lattialla olevaa patjaa, että termari ei taida ympäröivästä lämpötilasta mitään tajuta vaikka patjan poissa ollessa tuntuukin toimivan.
|
| Luokat |
| 8.136, fae, maastokuorma-auto, man |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Spider man 4 | SL | Chit-Chat | 1 | 08.08.2007 13:39 |
| Brave man | SamppaFIN | Jokes | 0 | 14.11.2002 17:48 |
| Spider-Man | mikk0 | Movies | 0 | 02.09.2002 22:37 |
| Business man | SamppaFIN | Jokes | 0 | 22.08.2002 14:14 |
| Man with a problem | SamppaFIN | Jokes | 0 | 19.08.2002 17:13 |