![]() |
|
|
|||||||
| Tapahtumat Kisat, kisatulokset, safarit, ajopäivät, kokoukset, yms. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
Laavu talkoissa oli muutama henkilö ja kiitos Osallistuneille. Katto pellit voisi asennella parin viikon päästä. ![]() Tuollaiselta se näytti muutaman tunnin jälkeen. metsässäkin pyörähdettiin.
__________________
KYM#5 |
|
#2
|
||||
|
||||
|
Moromoro..
Nyt tarvis nopeasti mönkkäristien apua.! Enduro reitille pääsis ajelee mönkkäreil huomen ja torstain. Reitti sijaitsee Kärmemäes Kaipiaisis. Iltapäivä/ilta sopii muille ketkä on menossa mönkkäreil jo meidän endurokerhosta. Eli homma olis se että saa ajaa niin paljo kun haluu, pitäs ajaa heinää/ruohoo/aluskasvillisuutta länää reitiltä. Kun ei nää ajaa 2 pyöräsellä. Jos yhtään ketään ilmoittautuu ajelu haluiseksi niin jäsjestetään niin että Utin Abc:ltä opastus johonkin tiettyyn aikaan. TULKAA HYVÄT IHMISET AJELEE.!! Ilmottautukaa tähän threadiin tai minulle YV.!
__________________
KYM ## Ennen veti 4/4 nyt enää 1/2. Muta lentää silti samalla kaarella.! |
|
#3
|
||||
|
||||
|
Allekirjoittanut ainakin menossa raajärvelle mönkimään koko loppuviikoksi joten nyt ei pääse.
__________________
Suzuki Samurai 1.3 -92 AVO Can-Am Renegade Xxc 800R -10 TL http://kallionpaa.kuvat.fi http://youtube.com/kallionpaa |
|
#4
|
||||
|
||||
|
Anybody.?
__________________
KYM ## Ennen veti 4/4 nyt enää 1/2. Muta lentää silti samalla kaarella.! |
|
#5
|
||||
|
||||
|
Jatketaan laavu talkoita ja ajelua Pilkanmaassa 16.6.13, Ainakin kattopellit voisi asentaa, seiniäkin voi tehdä jos intoa on.
Kokoontuminen Colorado klo 12.00 Ja joo tämä on sunnuntai.
__________________
KYM#5 |
|
#6
|
||||
|
||||
|
Moro Temmes,
tulisin kyllä, mutta polvi ("remontoitu") ei vielä kestä ajeluita ja konekin odottaa tallissa uusien alustan osien päivityksiä = purettuna ![]() Viikon päästä tilanne olisi parempi ![]() Kuinka leveä reitti on kapeimmasta kohdasta, meneekö 152 cm leveä kone vaivatta? Karvanoppa: 16.6.2013 rippijuhlissa (ei omissa), ei pääse... Viimeksi muokannut DOTSI2 : 04.06.2013 20:09 |
|
#7
|
||||
|
||||
|
koitetaa 16pv. tulla. viime viikonlopulle osu yhet kinkerit ni ei joutanu.
__________________
KYM#4 |
|
#8
|
||||
|
||||
|
Kuljetuskalustot maailmalla mm Raajärvellä ja tuo mun "yksin" ajaminen on vielä vähän vaiheessa...
Muuten tulisin.Lainaus:
![]() Lainaus:
|
|
#9
|
||||
|
||||
|
Kyllä siellä mönkkärillä pääsee.
__________________
KYM ## Ennen veti 4/4 nyt enää 1/2. Muta lentää silti samalla kaarella.! |
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| PäHäMa/Maasturistit Merrasmäki 10.11.2007 | Jeeper | Tapahtumat | 8 | 11.11.2007 15:12 |