![]() |
|
|
|||||||
| Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
kysäseppäs aluksi terveyskeskuksesta. kyllä niillä pitäs olla tieto että miten tällaisessa tilanteessa toimitaan. Ja jos niillä ei ole niin ne kyllä kertoo kuka asiasta tietää. tai sitten oman alan liitosta.
__________________
Sitä saa mitä tilaa...vai mite se meni!! |
|
#2
|
|||
|
|||
|
Kyllä lapselle pitää vaan löytyä kunnallinen päivähoito vaikka yövuoron ajaksi. Jollei ole laki muuttunut.
__________________
Joku tahtoo vaihtaa nimeään, jos se siihen jää tiedetään, Se joku tahtoo olla ihminen, Minä en! Timo Rautiainen & Neljäs sektori |
|
#3
|
|||
|
|||
|
Lapsella on hoitopaikka, mutta ei ketään joka veisi ja huolehtisi sinne ja takaisin.
__________________
Positiivinen rasismi? Jos ei natiivi pyytää jotain se pitää antaa ja vähän päälle, ettei vaan olisi rasisti ja pilaisi ihanaa monikulttuurisuutta. Jos natiivi pyytää jotain se pitää kieltää ja vähän päälle, ettei vaan olisi rasisti ja pilaisi ihanaa monikulttuurisuutta. |
|
#4
|
|||
|
|||
|
Taksi! Kuskaahan he rahaa vastaan mummojakin apteekkeihin, joten vissi löytyy joku taksi joka tekee diilin tällaisesta säännöllisestä kyytistä kodin ja tarhan välille.
__________________
A-P *Muovi on saatanasta* KAIKKI ihmiset ovat mölöjä, kunnes toisin todistavat. |
|
#5
|
|||
|
|||
|
Vuorohoito
|
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Rottweiler tappoi lapsen Elimäellä | Lehis | Chit-Chat | 27 | 19.03.2008 08:45 |
| Lapsen suusta | Kelju.K | Chit-Chat | 8 | 05.06.2006 19:39 |
| Ajo jälkien hoito ja kunnostus | Peeveli | Tekniikka & Jutustelu | 3 | 23.01.2006 14:33 |
| Miesten hoito-ohjeita naisille | zartsa | Romance and Relationships | 2 | 26.02.2004 12:24 |
| Nyt olen kahden lapsen äiti | Santeri | Rakas Päiväkirja | 0 | 21.01.2003 13:16 |