![]() |
|
|
|||||||
| Tekniikka & Jutustelu Yleistä keskustelua maastureihin ja/tai off-roadiin liittyen |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
|||
|
|||
|
Tuo vanha rami manuaalilla ja cumminsilla on kyllä hieno vehje! Palstalla hetki sitten myynnissä ollut vastaava ois pitäny heti hakea jemmaan mutta köyhä ei voi kaikkea hienoa saada
|
|
#2
|
|||
|
|||
|
Tulipa taas leikittyä Rotkella ja päästiin heti jenkkilän suurimpaan diesel lehteen!
![]() http://www.youtube.com/watch?v=Ftt0bVtfbQA tossa artikkeli: http://blogs.dieselpowermag.com/6804...style-mashing/ Joku journalisti oli bongannut mut.
|
|
#3
|
|||
|
|||
|
Niin näkikös kukaan tota mun edellistä viestiä ja niitä linkkejä? Vai täytyykö kaikille tehdä aina uusi topikki?
|
|
#4
|
||||
|
||||
|
Joo mä näin ainakin, hyvin rylläs dodge datsunien yli. Pitääki näyttää duunikavereile että miten voi käydä jos pysäköi mun ruutuun!
|
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Myyty 20 jalan, eli 6 metrin merikontti. | Rompe1 | O/M/V Muut | 3 | 20.06.2011 21:56 |
| Ostetaan HJ 60/61 kuljettajan puolen ovi | Urbancityboy | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 5 | 25.01.2010 17:42 |
| Myydään 2kpl 63 A:n 25 metrin jatkoroikkia kelalla yht 250 euroa | MouhijärvenMies | O/M/V Muut | 2 | 09.06.2009 21:23 |
| Myydään Pari reilun kokoista nestekaasupoltinta | MouhijärvenMies | O/M/V Muut | 10 | 10.04.2009 08:30 |
| Reilun 1000,- fillari | Ex_inkkari | Chit-Chat | 14 | 22.05.2006 06:29 |