![]() |
|
|
|||||||
| Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
|||
|
|||
|
Lainaus:
Tosiasia on että jakoavain on karoksissa että ei voi ruuvata muttereit ollenkkaa. eli kun eurotrialiin nostettiin käret ylös ku ei haluttu hosua ja tehrä turhaa tyät hosumalla hävis samalla inspiraatio, nyt kuukauren verran kun jourun tyäni pualest käymään tallil niin lepotualiki o käännetty siten et selkänoja on rojektia kohden ettei tartte katella sitä, mutta valoa on jo näkyvissä olen pari kertaa jo vilkassu olkani yli joten katsotaan mitä saaraan aikaseksi mutta kyllä se viäl aikaa viä ku ny ei oo mitään kiiret. kyl mä si ilmotan ku inspiraatio palaa ja käännän tualin autoo kohti ei se silti tarkota et inspiraatio tulis.
__________________
Kyl määki Turuus kerra |
|
#2
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ps. kuulostaa todella tutulta. Aikanaan Alfaster ja sen "synnytys" koki samanlaista touhua. |
|
#3
|
|||
|
|||
|
Tänään on sit jo hieman inspiraatiota löytynyt kun toi tallinsiivous/tyhjennys alkaa olla loppusuoralla, vietin rojektin kimpus jo muutaman tunnin että eiköhän se taas ala eretä.
__________________
Kyl määki Turuus kerra |
|
#4
|
||||
|
||||
|
Hyvä hyvä!!! Ei muuta kuin nyt vaan tasaisen tappavaa rakentamista, niin tääkin olis hyvissä ajoin valmis ennen kesän koitoksia.
|
|
#5
|
||||
|
||||
|
Olis sitte 16.6.2012 Raisiossa "totuuden hetki"???
![]() ![]()
__________________
--------------------------------------------- # # # Jos se ei satu, silloin se maksaa... # # # --------------------------------------------- |
|
#6
|
||||
|
||||
|
Tullaan Matin kans torstaina kattelee ja juomaa kaljaa
Yks nainen lupas ajaa ainakin laivaa![]() ![]()
__________________
-POJAT ON POIKIA JA TYTÖT TEKEE LISÄÄ- www.kuljetustommipoussa.fi Facebook: Poussa Special |
|
#7
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
![]() ![]() ![]() |
|
#8
|
|||
|
|||
|
tervetulloo vaa, taitaa viäl olla olusia jäljel.
__________________
Kyl määki Turuus kerra |
|
#9
|
||||
|
||||
|
Jaahas, takapenkkibileet on jo alkaneet... Se on seuraavana aamuna 5 pientä ankkaa kun taapertaa peräjälkeen puhaltamaan... Ja lopputulos: Volvo työnnetään Tukholmaan.
|
|
#10
|
|||
|
|||
|
tervetuloa vaa, olutta on minä tarjoan.
__________________
Kyl määki Turuus kerra |