![]() |
|
|
|||||||
| Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
No ei kai ainakaan vipujen määrän suhteen ![]() ![]() ![]() ![]() Niin ja toivottavasti jää matalemmaks ja kevyemmäks kans ![]() Mut kauheen utelias ku olen, niin tuleeks NajaMogiin 4 kääntyvää pyörää vai 2 ![]() ![]()
|
|
#2
|
||||
|
||||
|
Ja mimmonen tekniikka muuten tulee?
__________________
RASOR Rauman Seudun OffRoad ry Vain kääpiöt madaltavat autojaan... |
|
#3
|
|||
|
|||
|
tekniikka on avoinna mut ei mittää rautamalmiveekasia ei tuu vaa joku rivi 4 tai alumiini v6 automaatil, ainakin näist ajatuksist lähen etteenpäin.
|
|
#4
|
|||
|
|||
|
Ei noita periä liikutella millään susukin litrasella.Pistä ny vähintään mesen 300 heppanen se on ainakin alumiinista ja levee.
__________________
Team Kutunjuuston "päällikkö" VOLVO ON HYVÄ PYÖRÄKUORMAAJA MERKKI |
|
#5
|
|||
|
|||
|
Huomen olis tarkotus lähtee ajelee Jyväskylään päi kattelee josko siält päi löytäis vähä tekniikka toho rojektiin. homma etenee ku mummo hanges ei nopeasti nmutta hissuksiin kuitenki.
|
|
#6
|
|||
|
|||
|
Saatii sit tota tekniikkaa hieman haettuu, näyttää olevan 24 valve ainaski vielä ku ei oo avattu venttiilikoppaa.
|
|
#7
|
||||
|
||||
|
No niiiiiiii
![]() ![]() Eli joku 3-pyttynen etuveto moottori hankittu Vai oliskoha V6 kuitenki
|
|
#8
|
|||
|
|||
|
[QUOTE=Jare;709334]No ei kai ainakaan vipujen määrän suhteen
![]() ![]() ![]() ![]() Niin ja toivottavasti jää matalemmaks ja kevyemmäks kans
Viimeksi muokannut RJCOBRA : 03.11.2010 22:41 |
|
#9
|
|||
|
|||
|
kyl siih neljä kiäntyvvä pyärää tullee.
|