![]() |
|
|
|||||||
| Tapahtumat Kisat, kisatulokset, safarit, ajopäivät, kokoukset, yms. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
|||
|
|||
|
Hyvä järjestäjät ja onnittelut kaikille kilpailijoille. Lisää kuvia! Esa kertoi että kuramato suskan toimimaton lasinpesuri ei auttanu kilpailussa mut limonadipullo sopivasti reijitettynä on lähes korvaava laite. Tuo pieni kisastudio oli hieno juttu.
__________________
Pitikö se sinne nyt ajaa? |
|
#2
|
|||
|
|||
|
Tulipahan tuokin koettua ja kieltämättä lystiä olikin, vaikka kyllä Runneri auttamattomasti kävi matalaksi noilla vermeillä ja lukot olis ollut tarpeen.
Tuossa aiemman postauksen BJ: ssä tosiaan on jerkkua, vaikka muille jakaa, ja makian näköistä oli eteneminen. Laittakaa vaan lisää kuvia ja videonpätkää näkösälle!! Kiitokset järjestäjille ja Mainarin väelle! |
|
#3
|
|||
|
|||
|
|
|
#4
|
||||
|
||||
|
Työnsin tuonne pari kuvaa, jotka kännykällä sain otettua, kamera kun laukesi just ennen lähtöä
http://picasaweb.google.fi/jyrki.jar...eat=directlink
__________________
-Jyrki- Tietä käyden tien on vanki
Vapaa on vain umpihanki (A.H.) |
|
#5
|
|||
|
|||
|
Upean näköstä settiä,monipuolista ja taatusti viihdyttävää!!!
Oikeaa Officrossi ainesta!Kunhan sen jonkun kisakoosteen saatte lätylle niin tännepäin,pelkät kuvatkin jo kertovat että rata on onnistunut!!! |
|
#6
|
||||
|
||||
|
Hienon näköistä juu, oliko noissa kuvissa samoja kohtia kuin siinä in car videossa joka oli ennen kisaa julkaistu? jotenkin kovin eri näköistä?
|
|
#7
|
|||
|
|||
Onnettomuus kisapaikan lähistöllä
Raajärvi otsikoissa muutenkin kuin kilpailun johdosta.
kilpailun aikana juteltiin turvavöiden käytöstä lajin harrastajien kanssa ja todettiin että turvavyöt ovat tärkein turvaväline kunnollisten kaarien kanssa. Alla oleva linkki kertoo että turvavyöt pelastivat taas henkiä. http://www.lapinkansa.fi/cs/Satellit...ijarvella.html |
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Voiko yleisö testata omiaan Raajärvellä ? | Tapahtumat | 1 | 13.07.2005 17:55 | |
| lapland trophy suunnistuskilpailu raajärvellä | roottori | Tapahtumat | 2 | 12.02.2005 10:50 |
| Syksyn viimeinen rynnistys Raajärvellä | Kupla | Tapahtumat | 3 | 13.11.2004 23:17 |