![]() |
![]() |
|
Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
|||
|
|||
![]() Noh pitihän sitä käydä jo vähän testaan renkaitten kestävyyttä ja ei ainakaan vielä puhjennut. Metsätyömaalla kävin jälkiä polkeen ja pikku kantoja kaataan. Vähän kivikkoista ravia tuli ajettua ja pikkasen oli sitä kivaa ruskeaa mutaa jolla voi auton aina sotkea.
|
#2
|
|||
|
|||
![]()
Nyt o hyvä ajella mettästä puita pois. Kelit mitä parhaat ja fiilikset korkealla. Mitä ny pikku apurilla pientä natinaa havaiitavissa joskus.
![]() |
#3
|
|||
|
|||
![]()
Mitsu myin ja mitäs sitten tilalle. No kait se pitää suikkeli jostain löytää. Osaaks joku kertoa vitaran korottamisen niksit ja konstit. Mitkä jouset ja mitkä iskarit sinne kannattaa laittaa että nousee????
|
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
Näkymä | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
pätkä pajeron rakentelua | awd | Maasturiprojektit | 22 | 26.11.2013 23:35 |
hj-60 soa. yms... rakentelua | Jani E | Tekniikka & Jutustelu | 65 | 21.01.2008 19:10 |
L: Mitsu Pajeron takapenkki | Hujane | O/M/V Muut | 0 | 09.04.2007 07:09 |
vuoden 1997 Mitsu Pajeron orgis aluvanteiden.. | Tekniikka & Jutustelu | 1 | 23.09.2005 16:45 | |
Rakentelua | paapu | Tekniikka & Jutustelu | 0 | 15.08.2003 09:09 |