![]() |
|
|
|||||||
| Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
Nii kyl parkkitilaa tarvii väkisinki, ku kuitenki ehkä puolet autoista on jo kisaan tullessa sen kuntoisia, että pitää tuoda rekalla/bussilla/trailerilla. Sit kisan jälkeen osa autoista saattaa liittyä mukaan tuohon edellä mainittuun porukkaan ![]() ![]()
|
|
#2
|
||||
|
||||
|
Joo yritän saada aikaiseksi tuolta kaivurinkin omistavalta henkilöltä saada lähipäivinä kysyttyä jos jollain sen pellolla vaikka vois päräyttää kisat.
Tämmöistä kisaa ei olekkana ikinä päässyt näkeen
__________________
|
|
#3
|
||||
|
||||
|
Sä oot viäl niin nuari nääs
![]() ![]() ![]()
|
|
#4
|
||||
|
||||
|
Mutta kovin heikolta tällä saralla näyttää vaikka kuinka vanhaksi tulis että näkeekö mitään enään :/
Mut yritetään omalta osalta saada jotain aikaiseksi että sais tämmösetkin kisat taas henkiin.
__________________
|
|
#5
|
||||
|
||||
|
|
|
#6
|
||||
|
||||
|
Ei nostele kyllä tämä foordikuskikaan. Samasta autosta löytyy usseempi video, kannattaa tiirata jos kahdeksikon ulvotus mutamontussa kiinnostaa!
http://uk.youtube.com/watch?v=25Vj4rdUP40 |
|
#7
|
||||
|
||||
|
Ai ei löydy kiinnostuneita muita ku Tapsa4x4, burton ja offi-Osku täältä palstalta??
Vai eikö löydy paikkaa ja siks ei ole kiinnostuneita?? Pitäsköhä aloittaa uus topicci tapahtumat osioon, niin saisko sitäkautta enemmän kiinnostuneita? Vai haudataanko suosiolla muut offi lajit, ku suunnistus?? |
|
#8
|
||||
|
||||
|
Kyllä kiinnostaa, onhan tähänkin topicciin tullu monta sivua.
|
|
#9
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
__________________
-BJ-40 -hilux ln110 ex -Land Cruiser HJ-45 ex -hilux ln65 ex http://www.pahama.com |