![]() |
![]() |
|
Tekniikka & Jutustelu Yleistä keskustelua maastureihin ja/tai off-roadiin liittyen |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
||||
|
||||
![]() No ainkaan LJ:n kiristimessä mulla ei 'markettilaakeri' kestänyt kauaakaan, sitten hain laakerikaupasta jonkun vähän väljemmillä toleransseilla olevan ja se pelasi sitten jo huomattavasti pitempään.
__________________
Paskaa tavaraa, huonoa palvelua ja kuitintonta varaosakauppaa tarjoaa rannikkogroup.fi (perustelut: http://tinyurl.com/gmyvk6f) wonk.sytes.net/76s/ |
#2
|
|||
|
|||
![]()
OK, kiitos tiedosta. Juu markettilaakereiss on kai yleensä tiukempi toleranssi kuin C3. Kokeillaan C3 lla sitten. Jännästi se laakeri on vain prässätty siihen rullaan, ei mitään stopparia sille. Täyty olla aika tarkkana että sen saa painettua täsmälleen samaan syvyyteen.
|
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
Näkymä | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Myyty Moniurahihnan kiristinrulla MB CDI | AH | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 1 | 02.05.2014 12:35 |
Ostetaan Daihatsu feroza ohjaustehostimen moniurahihnan kiristinrulla | nsalokos | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 0 | 16.01.2014 18:03 |
Myydään MONIURAHIHNAN KIRISTIN | discovaari | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 3 | 06.08.2012 11:28 |
Ostetaan Hiluxin tehostimen hihnan kiristinrulla | KooPee | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 1 | 17.12.2010 09:05 |
Discovery S1 moniurahihnan vaihto. | Rekisteröimätön | Tekniikka & Jutustelu | 1 | 31.07.2009 15:22 |