![]() |
|
|
|||||||
| Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
|||
|
|||
|
Onnea ja menestystä valitsemallanne uralla! Tätä jäädään seuraamaan tuntuu että ihtellä aika ei riitä muutako lukemiseen!
__________________
Otsasi hiessä sinun pitää syömän leipäsi t.Mooses Ei se työ maksa.. Mutta se, että tietää mitä ruuvia kääntää.. |
|
#2
|
|||
|
|||
|
kiitokset kryyvarille
tuli muuten mieleen että jos joltakin löytyy taka-akseli d35c niin olen kiinnostunut ostamaan vasen takavalo kelpais myös. ja jos jollain on neliltrasella koneella oleva raato mitä ei enää huvita tehä ajokuntoon niin sekin kiinnostaa. kaikenkuntoiset huomioidaan ![]() edit: tarvis ax-15 laatikon sen 1.9 jatkeeksi ku tohon ax-5 lodjuun ei vissiin ollu luottamista on muuten myynnissä jos jollekkin kelpaa.
|
|
#3
|
||||
|
||||
Hienoa...
Ja nämä projektit meni seurantaan....
__________________
Kun älyttömät käskee haluttomat tekemään mahdottomat, syntyy projekti. ![]() Jeep Grand Cherokee 4L suora-6. vm-95. Oldsmobile 98 Luxury Sedan V8 425cid super rocket. vm-66 Honda CB 750 F2 Seven Fifty. vm-98 MYYTÄVÄNÄ: https://forums.offipalsta.com/album.php?albumid=8912 |
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Moniko palstalaisista lähtee aamulla jahtiin | Teppo2 | Chit-Chat | 37 | 21.08.2009 07:24 |
| tekemistä saikulle | tjl | Chit-Chat | 10 | 13.02.2007 11:58 |
| Jos ei muuta tekemistä. | -juhani- | Linkit | 2 | 25.01.2006 21:37 |
| Hauska tapahtuma aamulla | jappe | Chit-Chat | 19 | 07.11.2005 08:01 |
| VARASTETTU HJ-60 AAMULLA LOHJALTA! | KooPee | Tekniikka & Jutustelu | 29 | 16.10.2005 01:33 |