![]() |
|
|
|||||||
| Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
|||
|
|||
|
Lainaus:
|
|
#2
|
||||
|
||||
|
Vaimon kanssa samaa asiaa muutama kuukausi tuumailtiin ja päädyttiin sitten caravelleen. Ja onhan tuo nyt ihan eri verrattuna ns. tila-autoihin, pitkä malli niin kolmannen penkkirivin takana on oikeesti vielä reilusti tilaa. Ja tuo tenavien hajasijoitus ympäri autoa on kyllä lisännyt matkustusmukavuutta kummasti kun pahimmat riitapukarit voi sijoittaa erilleen toisistaan.
__________________
-1996 T4 -1987 LJ70 |
|
#3
|
|||
|
|||
Kansan kielellä.....Lainaus:
Lestabussia...... Hyvin tilaa koko perheelle...... Oli lesta tai ei..... Tilan tarpeeseen oikea vaihtoehto..... Koko kansan riihikone...... |
|
#4
|
|||
|
|||
|
https://www.nettiauto.com/toyota/previa/10990435 Tuommosessa jää hiukan jo tavaratilaakin enemmän täydellä porukalla, verrattuna tällaiseen samanlaiseen joka emännällä on: https://www.nettiauto.com/toyota/avensis-verso/10931905 . 3,5vuotta samanlainen ollut ja luotettava peli on kyllä ollut. Ainakin hinta/laatusuhde aika hyvä.
|
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Montako puutarhasadetinta samaan letkuun? | osilpi | Chit-Chat | 3 | 05.07.2019 16:40 |
| Myydään 4kpl Britax Two Way Elite -turvaistuinta | Leksa_ | O/M/V Muut | 1 | 23.09.2014 11:48 |
| Myydään Pari turvaistuinta 10€ ja 20€ | riude | O/M/V Muut | 0 | 19.05.2014 12:35 |
| Ostetaan muksuille turvaistuinta ja rattaat | kami | O/M/V Muut | 5 | 02.11.2012 20:15 |
| Mahtuuko kaksi turvaistuinta HJ:n etupenkille? | Tekniikka & Jutustelu | 5 | 27.12.2006 13:25 | |