![]() |
|
|
|||||||
| Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
Eli vanhasta ei jäänyt sitten sitäkään jäljelle... No hyvähän se on että löytyy vaihtoehtoja! Onnea projektiin!
__________________
- Broken Ribs Team -
- FJDC - |
|
#2
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
suosittelen gm: omaa tbi:tä, ei olisi ihan niin herkkä kaikelle mitä offitouhuissa tulee vastaan... |
|
#3
|
||||
|
||||
|
no sullahan oli toi tunnel rami jo valmiiksi, laittaa kaks 454:n läppärunkoa, odLtä löytyy kyllä tekiä sitte sopivalle promille siihen.
|
|
#4
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
|
|
#5
|
||||
|
||||
|
megaguirt 1 esim. liittimet nipeli tepolta ja loput myyntipalstoilta. minullakin olis periaatteessa joutava 454 läppärunko.ei kylläkään ole muuta kuin runko eli ei suuttimia. jos sytytystä ei laita mukaan moottorin ohjaukseen niin ei jää kuin polttoainekarttojen ym teko.
|
|
#6
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
|
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Kuinka leveät pitää renkaat olla 10" bl vanteisiin | jappe | Tekniikka & Jutustelu | 8 | 28.05.2010 05:24 |
| Kyllä pitää olla laiska! | j1s | Chit-Chat | 20 | 18.01.2009 22:37 |
| Minkä värinen moottorin pitää olla? | Killman | Chit-Chat | 59 | 18.11.2008 00:20 |
| Millä pitää jäähdyttäjäpuhtaana offatessa? | Jari | Tekniikka & Jutustelu | 7 | 19.06.2007 22:30 |
| O: Toyota Hilux 4x4. Hinta pitää olla alle 1000€ | O/M/V Muut | 8 | 04.05.2005 06:45 | |