Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Off-Road > Maasturiprojektit
Rekisteröidy Offiblogit Yhteisö Kalenteri Viestit tänään Haku

Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn.

 
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #33  
Vanha 01.04.2013, 19:07
nalle00:n Avatar
nalle00 nalle00 ei ole kirjautuneena
Konkari+
 
Rekisteröitynyt: 07.01.12
Sijainti: Kemi
Viestit: 661
Perusasetus

Rouvalla oli siivous päivä niinpä päätin painella tieltä pois ja alkaa pikkusen valmisteleen perien vaihto operaantiota.

Elikkäs nyt takaa siirrän ton kitkallisen murikan etuakselille. ja edestä avoimeen murikkaan laitan lockrightin ja tällään sen taka kunhan sen vaan saapuu lupas että tällä viikolla ois perillä.

Sain tatsunin pukkien nokkaan ja etutikut irti. Ois kai sitä muuten saanu jo molemmat murikat irti ja etupään kasaankin, mutta ensin piti isänän autoon iskarit vaihtaa. mutta eipä tässä hoppu ole kun osatkin on viellä kaupassa.



Nyt ois kyllä nätti laittaa leimarattaat suoraa alle ton akselijumpan päätteeksi ja ajella konttorille. pitää runkoon yks ruostekohta viellä korjata ja koittaa löytää jarrut tohon vehkeeseen meinaavat olla vähän pumput
__________________
Tatsuni on mun ratsuni
Vastaa lainaten
 


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 

Pikalinkit

Samanlaisia viestiketjuja
Viestiketju Aloittaja Foorumi Vastauksia Viimeisin viesti
Ostetaan Patrol 2.8,td,vm.-90 Rekisteröimätön O/M/V Varaosat ja tarvikkeet 3 14.03.2011 18:36
Ostettu nissan patrol sd 33 tai patrol gr perse arska O/M/V Ajoneuvot 2 19.09.2009 06:27
Myydään gr patrol savikontero O/M/V Ajoneuvot 5 11.07.2009 10:35
patrol Tekniikka & Jutustelu 6 28.01.2006 11:31
Patrol Nerd-O Tekniikka & Jutustelu 0 25.08.2003 11:14


Sivu luotu: 22:11 (GMT +2).