![]() |
|
|
|||||||
| Tekniikka & Jutustelu Yleistä keskustelua maastureihin ja/tai off-roadiin liittyen |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#7
|
||||
|
||||
|
Jos härvelit maksaa käytettynä toista tonnia, niin eikö ole halvempaa käydä leimalla ja hakea tarvittaessa vikalista, ja sen jälkeen fiksata 30 päivän sisällä?
Olettaen tietysti, ettei pamahda ultimaattisen surkeiden päästöjen takia suoraan ajokieltoa ![]() Tai sitten mistä vain korjaamolta tahansa päästömittaus, ja koneen säätöä tarpeen mukaan. Aika monta kertaa saa käydä mittauttamassa ennenkuin oma laite on maksanut itsensä takaisin..
__________________
Jeep Grand Cherokee 5.9 Limited LX, käyttöauto sopivasti maastoon varusteltuna. Jeep Cherokee 4.0 - Ikuisuusprojekti Moggiakseleilla, 42" renkailla ja kaikensortin enemmän ja vähemmän oleellisilla ominaisuuksilla. Jeep Cherokee 4.0 - Menehtyi kunniakkaasti Stadin Cruiseissa 5/2008. |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|