Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Off-Road > Chit-Chat
Rekisteröidy Offiblogit Yhteisö Kalenteri Viestit tänään Haku

Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin.

 
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #11  
Vanha 04.11.2013, 18:07
Nikuzai Nikuzai ei ole kirjautuneena
Sankari
 
Rekisteröitynyt: 02.12.12
Sijainti: Suomussalmi
Viestit: 3.863
Perusasetus

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja HV Näytä viesti
Epäoikeudenmukaisuudesta meidän länkkäreitten on ihan turha mennä jaaritteleen irakilaisille sen jälkeen kun ollaan raukkamaisesti pommitettu niiden kodit ja varmaan puolet omaisistakin.
Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja wikke Näytä viesti
No et kai nyt ole tosissasi että meidän pitäisi kantaa minkään sortin "valkoisen miehen taakkaa" muiden huseeraamisista? Vittu mitä tuubaa! Oikeasti.

Eipä rivi rättipääeemeli taida kauheesti tuntea myötä tuskaa wtc;iskuista?




Jos pääsisin päättämään suomen "oikeus"laitoksesta tehtäisiin täysin sokea sukupuolelle/rodulle ja muille lieventäville tekijöille

Tämäkin tapaus olisi ollut minun oikeudessa tyyliin syytetty-A pahoin piteli alaikäisen uhri-B;n sairaalaan
__________________
Positiivinen rasismi?

Jos ei natiivi pyytää jotain se pitää antaa ja vähän päälle, ettei vaan olisi rasisti ja pilaisi ihanaa monikulttuurisuutta.
Jos natiivi pyytää jotain se pitää kieltää ja vähän päälle, ettei vaan olisi rasisti ja pilaisi ihanaa monikulttuurisuutta.
Vastaa lainaten
 


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 

Pikalinkit

Samanlaisia viestiketjuja
Viestiketju Aloittaja Foorumi Vastauksia Viimeisin viesti
Laki ei pure uskonnollisiin lehtisiin VonLeka Chit-Chat 6 02.09.2009 08:16
Mitä sanoo laki? k81 Chit-Chat 11 30.12.2008 15:01
Mitä laki sanoo Hiluxin rengastamisesta? Tekniikka & Jutustelu 1 29.04.2005 22:47
nopeat laki muutokset huolen aiheena ttapio Tekniikka & Jutustelu 27 27.02.2005 22:48


Sivu luotu: 10:30 (GMT +2).