![]() |
![]() |
#1
|
|||
|
|||
![]() Corvette nyysitäänHaluan asentaa varashälyttimen Corvetteeni. Onko suosituksia? Onko joku asentanut ulkolaisia järjestelmiä Corvetteen, ja jos on niin missä? Ecklerss myy jotain keyless entry -pakettia, joka ei tietystikään ole varashälytin, mutta onko tämä se kuuluisa passive keyless entry, joka avaa ovet tullessa tarpeeksi lähelle autoa? Note! This message was posted anonymously!
|
#2
|
|||
|
|||
![]()
Moi. Mulla on Cobra ja hyvin pelaa. Asentaja Auto-Audio Kuopiossa. Hinta reilut 300€. T.Esko
|
#3
|
|||
|
|||
![]()
Kyllä PKE:ssä on varashälytin ja ovet avautuu ja sulkeutuu ja hälytin menee päälle tekemättä mitään. Voi kytkeä myös pois päältä.Käynnistyksenesto on myös tietty. Timppa
Note! This message was posted anonymously! |
#4
|
|||
|
|||
![]()
Eikös tuo Ecklersin systeemi ole pelkkä kauko-ohjaus, PKE järjestelmää, jossa ovet aukeavat ja hälytin menee pois päältä autoa lähestyttäessä ei taida saada jälkiasennettuna, ei ainakaan Corveten omaa.
Tarjoavatko jotkut jälkiasennetut varashälyttimet moisen toiminnon? |
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
corvette 86 | Yleiset | 0 | 11.02.2005 06:48 | |
Nainen ja Corvette | Yleiset | 1 | 06.02.2004 18:40 | |
C6 corvette | Yleiset | 13 | 16.01.2004 14:42 | |
CORVETTE 58 | Yleiset | 0 | 08.01.2004 17:23 | |
Corvette 50v ja Corvette Club Finland | ZR1 | Yleiset | 0 | 07.11.2002 21:53 |