Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja Rekisteröimätön
kyllähän se kellon vaati jos hyvän haluaa, itsellä sama 2l turbotettuna, ja piti pumppua hampaalla hyppyyttä ennenkuin sai tarpeeksi ennakkoa. ahdonalaisen syötön kansi otti imusarjaan kiinni niin ei siksi saanut ennakkoa tarpeeksi.
melko karkeilla ahdoilla kyllä ajelet, mutta ei taida pumppukaan olla vakio jos noinkin iso ahdin hyvin heräilee, vaiko siellä kolmessatonnissako vasta rupee vetää??
|
Ei. kyllä pumppu on aivan vakio... aika loppuun ruuvattu kun se ei edes pienilläkään ahdoilla enää mustaa työnnä patsi oikein matalilla kierroksilla. Kiekkomittaria ei oo mutta yllättävän hyvin se heräilee. Tyhjänä 80 ajellessa 5 vaihteella pysyy noin 0.3 baria siiitä kun junttasee lämän tiskiin niin suht äkkiä yhtä baaria huutaa. Pumpusta loppuu tosiaan soppa, ei työnnä savua. Eihan tuo s1 muuten ole edes kovin iso. s2 vois olla sellanen peli että vähän aikaa kestää herätellä.