Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja miksi
lavettiin sopivasta kohdasta kaks letkua päihin hydraulipikaliittimet, lavetilla olevaan autoon yksi levylämmönvaihdin sopiviin letkuihin ja toiset lämmönvaihtimen lähdöt sellaseen kohtaan mihin voi laittaa letkuille vastakappaleet.
nuo levylämmönvaihtimet ja hydrauliliittimet ei montaa kymppiä maksa.. tosin tämä on vasta testattu "valvotuissa olosuhteissa"
|
Hyde liittimissä menee aina sekaan se pieni helmi ilmaa niin mites tollasessa levy vaihtimessa on toteutettu ilmaus vai virtaako neste sen verran kovallapaineella/nopeudella et työntää ilman mennessään
__________________
Positiivinen rasismi?
Jos ei natiivi pyytää jotain se pitää antaa ja vähän päälle, ettei vaan olisi rasisti ja pilaisi ihanaa monikulttuurisuutta.
Jos natiivi pyytää jotain se pitää kieltää ja vähän päälle, ettei vaan olisi rasisti ja pilaisi ihanaa monikulttuurisuutta.
|