![]() |
|
|
|||||||
| Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
alumiinisiä varuste laatikoita, mistäpitäs olla muutakin kuin folio pinnoitettuja kovalevy pokseja. veden kestosta, pinottavuudesta ja tiiviydestä plussaa.. Maasturin takakonttiin sopivaa kokoluokkaa.
|
|
#2
|
||||
|
||||
|
__________________
-Jyrki- Tietä käyden tien on vanki
Vapaa on vain umpihanki (A.H.) |
|
#3
|
||||
|
||||
|
vaneri ei oikein käy (vedenkesto), toki voisi soittaa ja kysästä alumiinisia tai komposiittisia, myös pelicaset yms kävis?
|
|
#4
|
||||
|
||||
|
|
|
#5
|
|||
|
|||
|
|
|
#6
|
||||
|
||||
|
|
|
#7
|
|||
|
|||
laatikko
varuste lekasta panoslaatikoita
tai clas olsonilta musta muovi laatikko joka iskun ja veden kestävä. meillä molempia käytössa ja toimii hyvin.
__________________
www.facebook.com/TeamTostanoin |
|
#8
|
||||
|
||||
|
panoslaatikot liian pienia. noi Wikan tekemät tuntuu olevan liki mitä mulla oli mielessä, toisaalta jos kaks biltsua menis sopivasti vierekkäin takatilaan.
|
|
#9
|
||||
|
||||
|
|
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Myyty ketjut, volvon orkkis varuste. | JV73 | O/M/V Renkaat ja vanteet | 8 | 18.01.2015 21:54 |
| Mistä halvalla laatikoita? | Jare | Chit-Chat | 6 | 24.05.2010 06:25 |
| Rasvakaapelin kärtsääjän varuste | JiiPee | Chit-Chat | 2 | 15.06.2008 21:12 |
| M:Suzuki SJ413JX poistunut varuste vahvuudesta | tomikoo | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 42 | 18.03.2007 12:26 |
| M: - poistunut varuste vahvuudesta- | tomikoo | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 10 | 03.03.2006 00:30 |