![]() |
![]() |
|
Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
|||
|
|||
![]() Täysin samaa mieltä edellisen kirjoittajan kanssa, Hieno on kampe, ja minulle ainakin ihan täys verinen offilaitos.
|
#2
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
![]() ![]() Mehtään pieäsöö vaikka kävellen, mutta se millä tullaaann sieltä pois on se juttu...
__________________
Jeep ISORY |
#3
|
||||
|
||||
![]()
Tänään tuli käytyä taas "takapihalla" ajelemassa ja kokeilemassa alustan toimintaa. Enää ei kolise keula kiviin niin kuin ennen mutta hyvin noi renkaat pitivät 4 bar paineilla mudassa, pehmeässä hiekassa ja märällä kalliolla
![]() Nyt taidan uskaltautua seuraavalle Tölkkisafarille ja jos auto sen kestää, niin eiköhän sitä voisi jossain muuallakin pyörähtää ajelemassa(hinattavana) vaikka offailuun en tuota autoa olekkaan hankkinut / rakentanut.
__________________
Gefangener der Straße, aber frei wie der Wind im Schnee. |
#4
|
||||
|
||||
![]()
Ihan mielenkiinnosta kiinnostaisi nähdä kuvia tuosta "alustasarjasta" eli koropaloista!
|
#5
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
![]() Yläpallonivel: ![]() Iskarin varren jatko: Takana on rinkula jousen yläpuolella ja iskariin tulee vielä jatko alapäähän Sarja on suomalaisen VW-harrastajan tuottama EI KAUPALLINEN VERSIO ja tulee yleiseen "jakoon" ihan lähiaikoina.
__________________
Gefangener der Straße, aber frei wie der Wind im Schnee. Viimeksi muokannut T3Syncro : 16.10.2012 16:39 |
#6
|
|||
|
|||
![]()
Syncron korotussarjat myynnissä, hinta näköjään 199€:
http://www.oberschlachter.fi/viewtopic.php?f=6&t=1537 |
#7
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
![]() ![]() Olisit laittanut tiedon tuonne myydään osia osioonkin.
__________________
Gefangener der Straße, aber frei wie der Wind im Schnee. Viimeksi muokannut T3Syncro : 19.03.2013 01:16 |
#8
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
![]() Wagenhausilta löytyy apua ja osaamista muihinkin VW-ongelmiin sekä varaosia.
__________________
Gefangener der Straße, aber frei wie der Wind im Schnee. Viimeksi muokannut T3Syncro : 09.11.2013 09:31 Perustelu: Korutussarja korjattu korotussarjaksi |
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
Näkymä | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Syncro Caravelle | koppis | Tekniikka & Jutustelu | 23 | 12.09.2011 16:05 |
T3 syncro | Heegi | Linkit | 6 | 11.09.2011 11:55 |
Myydään vw passat 4x4 syncro tdi -98 | Rekisteröimätön | O/M/V Ajoneuvot | 0 | 19.03.2010 21:46 |
Myydään G60 Golf Syncro | MBG | O/M/V Ajoneuvot | 6 | 26.02.2009 10:22 |
O: Vw Transporter syncro 16" | 2d4wd | O/M/V Ajoneuvot | 5 | 22.03.2007 16:06 |