![]() |
|
|
|||||||
| Tekniikka & Jutustelu Yleistä keskustelua maastureihin ja/tai off-roadiin liittyen |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
Osta Hj61, lähtee käyntiin kyllä hienosti pakkasella ja muutenkin mukava kampe, Oma auto lähti talvella 28 asteen pakkasella muutaman päivän seisomisen jälkeen suht helposti käyntiin vaikkei ole hehkuja kytketty, eikä ollut roikan nokassa akkuina on keltaset optimat se tietenkin hieman avitti. Muutenkin täyttyy noi sun kriteerit.
|
|
#2
|
||||
|
||||
|
HJ muuten mutta sais olla hiukan tuoreempi ja kuitenki sellanen millä viittis useemman kerran syksyssä käydä pohjossessa mettällä. Millasias kokemuksia noista mitsun L200 sista on ? Ottaako vaiko jättää ?
|
|
#3
|
||||
|
||||
|
HDJ80:kin varsin mukava kulkine, kaikissa tietenni omat vikansa ja miinuspuolensa, kuten myös hodarissaki : )
|
|
#4
|
||||
|
||||
|
On se hodari kyllä omaa luokkaansa siinä kategoriassa kyllä
en voi moittia
|
|
#5
|
||||
|
||||
|
Jos olis vähän viitseliäisyyttä, kiinnostusta ja innostusta niin kyllä saattasin vielä vakavasti harkita Nussinia...
http://suchen.mobile.de/auto/nissan-...W&ambitCountry= Voi jee miten pitkä toi mobilen rimpsu on. |
|
#6
|
||||
|
||||
|
Onneks se lyhentyy tällä palstalla.
|
|
#7
|
||||
|
||||
|
Mitäs erityisen hyviä perusteita nissanin harkittemiseks ? ei hirveemmin kannata saksasta ton ikäsiä tuoda enään. Laskettu moneen kertaan eri auton kohalla. Mahdollisimman uutta pitäs tuoda että on rahallista hyötyä.
|
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Ostetaan Vaijeria vailla | Essonbaari | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 1 | 09.05.2011 19:16 |
| Ostetaan Lumiaura vailla | Essonbaari | O/M/V Muut | 0 | 13.01.2011 14:41 |
| Ostetaan kattoa vailla | habartz | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 1 | 12.08.2010 21:11 |
| Myydään Patrol, ja pari muutakin kulkinetta | HannuNurminen | O/M/V Ajoneuvot | 1 | 17.06.2009 12:51 |
| vanteita vailla | O/M/V Muut | 0 | 07.05.2005 09:10 | |