![]() |
|
|
|||||||
| Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
|||
|
|||
|
Lainaus:
Lainaus:
Tänään aamulla ajoin tuota normi reittiä ja nyt riitti kilometrin ajo niin alkoi puskea lämmintä. Töissä kun pihalla katsoin konehuoneeseen niin puolet pullosta oli täyttynyt. Safkiksella käytiin toitsulla ja melkein heti alkoi taas tulla lämmintä. Pullossa oli hieman lisääntynyt nesteenmäärä. Pitää tehdä niin että kun lähden töistä himaan niin kaadan pullon sisällön takaisin paisariin. Alkaa kyllä vituttamaan koko toitsun paska. Alkaa olla erittäin vahva fiilis että tuo saa lähteä kiertoon.
|
|
#2
|
||||
|
||||
|
Taitaa siitä kuitennii olla kansi halki.
|
|
#3
|
||||
|
||||
|
No miten se paisarin korkki?? Eli kokeile vielä että juotat sen systeemin täyteen ja pidät siinä pullossa sen verran nestettä että se toimii "vesilukkona" .
__________________
Oli kysymys mikä tahansa niin vastaus on TOYOTA V..tut se mitään heikkoa ole... Antsa. The member of Lahnajärven moottoriurheilusukeltajat Ry. Only tool you need to keep your TOYOTA running, is welding machine. Ostetaan Bj kuskin ovi. Pyyhkijän moottorin koppa. Jyrsitään Kantoja. Piikataan betonia eli tallin lattiat ym.Sekä muut Bobbari ja mönkkärityöt. 0500-752101/Antsa Honda Rincon 650 ym.Työmönkkärijorinat löytyy tästä Antsan Tuubi |
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| 12ht alakerta remppaa | Leca | Tekniikka & Jutustelu | 8 | 29.06.2012 18:12 |
| HJ60 akseli remppaa... | Ticru | Maasturiprojektit | 7 | 11.12.2007 16:48 |
| Sauna palaa! (remppaa pukkaa) | SamiN | Chit-Chat | 23 | 27.01.2007 15:58 |
| Pientä remppaa | Ex_inkkari | Tekniikka & Jutustelu | 0 | 18.02.2005 19:54 |
| Että semmosta remppaa... | Dojo | Tekniikka & Jutustelu | 6 | 25.10.2004 20:03 |