![]() |
|
|
|||||||
| Tapahtumat Kisat, kisatulokset, safarit, ajopäivät, kokoukset, yms. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
Mikä on loma???
Lainaus:
JA JA 5 PÄIVÄÄ AIKAA ![]() ![]()
__________________
-POJAT ON POIKIA JA TYTÖT TEKEE LISÄÄ- www.kuljetustommipoussa.fi Facebook: Poussa Special |
|
#2
|
||||
|
||||
|
|
|
#3
|
||||
|
||||
|
Jos mökkeihin jää joutopaikkoja, mä voin tulla. Muuten telttailen teitin takapihalla.
Kyytiin ei oo näillä näkymin lähdössä ketään.
__________________
Sika ajaa Possulla |
|
#4
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Tekeeköhän Mika tänävuonna sen itte![]() ![]() ![]() ![]() RJ:n osatkin olis parhaillaan pesukoneessa ja motonetistä hakee vähän tarvikkeita....jos sais reissuhuoltoa viikonloppuna taas vähän paremmalle mallille. Tärkein on kyl vielä vaiheessa, eli tymäkät iskarit taakse, että olis edes jotenki ajettavissa maantielläkin. |
|
#5
|
||||
|
||||
|
Mulla on uudenkarheat dobinssonit taka iskari vanhakoppasesta läjästä jääneet.oliskohan 2-3tuumaan korottavasta sarjasta kait?
|
|
#6
|
||||
|
||||
|
Mä soittelen viikonloppuna.
|
|
#7
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
![]() Pienen korotuksen ku sais vielä aikaiseksi ennen reissua ja jollain budjettiratkaisulla vielä...
__________________
Sika ajaa Possulla |
|
#8
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
Jaa korotus.....ja budjetilla.....tee jokku koroke holkit jousten yläpäihin esim ja pikku hitsillä tai pulteilla kiinni. Eiks se olis siinä? |
|
#9
|
||||
|
||||
|
Semmosta suunnittelinkin jo. Jollei jostain tipahda halvat korotusjouset... 2 tuumaa riittäis, ni 33" mahtuis kivuttomasti.
__________________
Sika ajaa Possulla |
|
#10
|
|||
|
|||
??
Eikös se eetza ollu lähössä mukaan ???
|
|
#11
|
||||
|
||||
|
Oli, mutta sanoi joutuvansa harjoittelemaan sotimista samaan aikaan.
__________________
Sika ajaa Possulla |
|
#12
|
|||
|
|||
??
Kotona vai armyssä ??
|
|
#13
|
|||
|
|||
|
Lainaus:
vois taas tapailla jossain kahveen ääres niin tietäs mitä kukin ottaa mukaan.ettei jokaisella oo esim grilliä mukana ja kaasupulloa! |
|
#14
|
||||
|
||||
|
Jäi arvoitukseksi.
![]() Jeps, kyytiin mahtuu. Takasin päin kyydissä on näillä näkymin tulossa Heinolan Hannu aka Uni, mutta jos molempiin suuntiin kyytiläinen löytyy, jätän takapenkin kiinni Räjään.
__________________
Sika ajaa Possulla |
|
#15
|
||||
|
||||
|
__________________
Sika ajaa Possulla |
|
#16
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
Toisaalta tajusin just katella kalenteria, että mullehan tulee TAAS kiire RJ:n kanssa En oo meinaan pajalla käynykkään ja siellä se seisoo etunavat purettuna ja ohjausvarret irrallaan, taka-iskarit puuttuu, takapyöränlaakeri vaihtamatta, valojakin piti korjailla, sisävalo pitää kuulemma Taren mielestä saada, olikohan jotain öljyjen vaihtojakin ym ym ym. Ei muuten ehkä kiire tulis, mutta kun pitäs ehtiä Suzy 410 laitella kans "kisakuntoon" Luumäen Trialia varten ja ainoastaan tuleva viikonloppu olis "vapaata" ja siihenki Sanna takuu varmasti keksii jotain ohjelmaa Eli saattaa joutua tulevia arki-iltojakin koittaa venyttää pajahommiin![]() Normi tilanne ![]() ![]() ![]()
|
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| OFFROAD KILPAILUKALENTERI 2012 | Mikki | Tapahtumat | 18 | 16.01.2013 22:47 |
| High Chaparral Offroad Meet 26-28 elokuuta 2011 | Jare | Tapahtumat | 105 | 24.10.2011 17:00 |
| Nordic Trial 2012 vai 4x4Jamboree + Nordic Trial 2012??? | Jare | Tapahtumat | 51 | 07.10.2011 15:28 |
| High Chaparral Offroad Meet 2010 | tare | Tapahtumat | 34 | 19.11.2010 14:03 |
| OffRoad meet 20.3.2010 Pälkäneellä | Junde | Tapahtumat | 72 | 21.03.2010 13:55 |