![]() |
![]() |
|
Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
|||
|
|||
![]() Hair Zimmland.. eihän tässä olekaan kun joulukuun alusta odotettu lomamatkaa, joka olisi alkanut kahden viikon päästä. Ei sit.
|
#2
|
||||
|
||||
![]()
työt vituttaa, taino siis koko aikanen väsymys. ei muuta kerkee tehä
|
#3
|
||||
|
||||
![]()
Verkkokauppa nelly.com. Tilasin tytölle sieltä kengät ja johan on ollut tarina. Tilauksesta on yli kuukausi eikä ole vielä oikeita kenkiä saatu eikä toisaalta rahoja palautettu. Asiakaspalvelu on ihan perseestä ja muutenkin koko pulju on syvältä. Toisaalta, ei ruotsalaisilta voi enempää odottaakaan.
__________________
Tumpula Racing Team |
#4
|
||||
|
||||
![]()
Eniten vituttaa kaikki.
|
#5
|
|||
|
|||
![]()
Pankin kesälomakausi, ei tunnu asiat etenevän...
__________________
Joku tahtoo vaihtaa nimeään, jos se siihen jää tiedetään, Se joku tahtoo olla ihminen, Minä en! Timo Rautiainen & Neljäs sektori |
#6
|
|||
|
|||
![]()
kesäaika ja kuumat kelit alkaa, epämääräisen huonokuntoiset tiet, tämän kylän traktoriurakoitsijan kuivan tien lanaukset, vuokra-asunnon/oman omakotitalon tarjonta... eli suurinpiirtein taas kaikki.
|
#7
|
||||
|
||||
![]()
vain jarruletkut ja putket!
__________________
Kun taitamaton laittaa haluttoman tekemään tarpeetonta, tuntuu vähän siltä, että turha työ menee hukkaan! ![]() |
#8
|
|||
|
|||
![]()
Kesäloman viimeinen päivä..... Eikä tallissa oo tapahtunu koko loman aikana mitään
|
#9
|
||||
|
||||
![]()
tuli mk3 golffi vaihdossa. kytkin loppu.
nooh kytkintä rupesin siihen vaihtamaan. 3 tuntia meni että sai laatikon lattialle. on se jumankauta tehty vittumaisesti kun ei mahdu laatikko tulemaan suoraan pois. koska hantin puolen vetarin laippa on vauhtipyörän takana. joutuu kikkailee ihmeellisesti pois ja kun tilaa ei ole. ja kaiken kruunasi kone/laatikko paketin yks kolemesta isosta pultista katkes simmosee hevon perse koloon.. |
#10
|
||||
|
||||
![]()
tekee mopoo mieli ja beejii ei mee kaupaks
|
#11
|
||||
|
||||
![]()
kun ois ollu inspiraatio tehd soa cruiseria ni loppu lanka koneesta..
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
#12
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
![]()
__________________
Kolmas elämä menossa, ja vauhti vaan kiihtyy ![]() " Si vis pacem, para bellum..." Rahalla saa, ja maasturilla pääsee... ![]() Kaikki mikä tulee idästä, otetaan vastaan tasajyvän kanssa...!!! Mitäs tähän sanois Honda-mies??? Mulla on Mese, ja se viihtyy talven tallissa ![]() Jokivarren VPK www.facebook.com/junnupaloautot |
#13
|
||||
|
||||
![]()
päätä särkee
![]() |
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
Näkymä | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Kerro mikä ei vituta... miksi on hyvä olla? | FinnDRZ | Chit-Chat | 1829 | 07.01.2013 09:50 |
kerro mikä vituttaa | tjl | Chit-Chat | 4977 | 12.04.2012 08:28 |
köyhää vituttaa | Tekniikka & Jutustelu | 3 | 08.12.2003 10:08 | |
Elämä vituttaa | mika | Bullshit | 20 | 26.11.2003 11:10 |
Mua vituttaa | mika | Bullshit | 0 | 01.03.2002 01:47 |