![]() |
![]() |
|
Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
|||
|
|||
![]() Mistä tunnistaa, että harrastuksesta on tulossa liian tärkeä ?Uutena auton ropaajana tai pitäisi ehkä sanoa ehjänäpitäjänä olen huomannut, että tuon kulkuneuvon laitteluun menee enenevässä määrin aikaa ja näköjään rahaakin ![]() Kokeneemmat voi kertoa, että missä vaiheessa täytyy hakeutua vieroitushoitoon ? Onko vakavaa jos vahaa auton ? Onko tauti jo pitkällä jos eukko puuttuu asioihin? Onko hitsauskoneesta haaveilu oire taudin puhkeamisesta täysin kehittyneeseen vaiheeseen ? ![]() ![]()
|
#2
|
|||
|
|||
![]()
Turha enää miettiä, peli on jo menetetty :-)
|
#3
|
||||
|
||||
![]()
joo muutaku akka vaihtoon tai edes uuteen järjestykseen
![]()
__________________
Kun taitamaton laittaa haluttoman tekemään tarpeetonta, tuntuu vähän siltä, että turha työ menee hukkaan! ![]() |
#4
|
|||
|
|||
![]()
Tossakii käy ku auton vaihos, aina jälkikätee harmittaa :-)
|
#5
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
![]()
__________________
- Levannon We(l)ho - |
#6
|
|||
|
|||
![]()
Hoitoonhakeutuminen viimeistään siinä vaiheessa kun autoja on kymmenen kappaletta, ite en menny ja nyt niitä on jo viistoista. Lisäksi kaks kelkkaa, vene, moottoripyörä, kaks peräkärryä. Ja kun meillä ei toi hoitoon ohjaajakaan ole osannut tehdä hommaansa, niin antaa olla.
|
#7
|
|||
|
|||
![]()
No jos listoja aletaa tehä ni: GAZ-69x1,5 UAZ 469, UAZ 31512, UAZ 3174, Toyota LC 60, Lada samara, Lada 112, Lada 110, MTZ-501, Kupla, VW T-3x1,5, Skidoo Elan :-)
Ja lisäks matkailuvaunu ja peräkärry ja käsittämätön määrä muuta törkyä, perikunnalla tulee olemaan aikanaan hauskaa |
#8
|
|||
|
|||
![]() Lainaus:
![]() |
#9
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
![]() ![]()
__________________
Kolmas elämä menossa, ja vauhti vaan kiihtyy ![]() " Si vis pacem, para bellum..." Rahalla saa, ja maasturilla pääsee... ![]() Kaikki mikä tulee idästä, otetaan vastaan tasajyvän kanssa...!!! Mitäs tähän sanois Honda-mies??? Mulla on Mese, ja se viihtyy talven tallissa ![]() Jokivarren VPK www.facebook.com/junnupaloautot |
#10
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
![]() Mut listaa ei pysty alkaa miettiin, ku osan härveleiden omistussuhde hiukka hakusessa(faijan vai mun vai yhteisiäkö). Mut kyl silti meillä faija johtaa PIRUSTI, sillä on takuulla sellasia härveleitä jossain, mitä en edes muista ![]() ![]() ![]() ![]() |
#11
|
||||
|
||||
![]()
__________________
LC200 |
#12
|
||||
|
||||
![]()
Mutta mitäs jos emäntäkin tykkää harrastaa offia? Kukaan ei rajota joten taitaa olla peli menetetty
![]()
__________________
Suzuki Samurai 1.3 -92 AVO Can-Am Renegade Xxc 800R -10 TL http://kallionpaa.kuvat.fi http://youtube.com/kallionpaa |
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
Näkymä | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Mistä se johtuu että Hj;n lämpö ja löpö mittarit nousee tappiin ilman järkisyytä | VonLeka | Tekniikka & Jutustelu | 8 | 18.07.2010 23:39 |
mistä tunnistaa toyotan 2L koneen | toyota4x4 | Tekniikka & Jutustelu | 19 | 04.04.2008 10:28 |
Jeep Vari-lok, mistä tunnistaa? | kany | Tekniikka & Jutustelu | 1 | 16.08.2007 22:47 |
mistä tunnistaa patrollin perän välityksen? | mikkoimp | Tekniikka & Jutustelu | 1 | 22.05.2007 23:49 |
Ei saa suuttua aihe ( mietteitä harrastuksesta ) | Ex_inkkari | Tekniikka & Jutustelu | 68 | 25.08.2004 12:06 |