![]() |
![]() |
|
Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
|||
|
|||
![]()
Lainaus:
Kyllä pitäs rangaistukset muuttua huomattavasti pahemmaksi näissä raiskaustapauksissa ja äkkiä! Siinä menee aina naisen/tytön loppuelämä pilalle. Ei siitä toivu koskaan. Paras rangaistuskeino olisi ihan oikeasti se et munat poistettas. Niin olisi raiskaajankin loppuelämä pilalla. Ei ne vankilassa mitään opi, varsinkaan ku eivät sinne edes joudu.
__________________
Huono tie, parempi mieli. |
#2
|
||||
|
||||
![]()
Montako tapausta pitää vielä uutisoida että tulee ensimmäinen kunniamurha???
Sinänsä yllättävää ettei niitä vielä ole tullut julkisuuteen/tapahtunut kun täällä on leipäveitti heilunu paljon vähäpätöisemmistäkin syistä.
__________________
Oli kysymys mikä tahansa niin vastaus on TOYOTA V..tut se mitään heikkoa ole... Antsa. The member of Lahnajärven moottoriurheilusukeltajat Ry. Only tool you need to keep your TOYOTA running, is welding machine. Ostetaan Bj kuskin ovi. Pyyhkijän moottorin koppa. Jyrsitään Kantoja. Piikataan betonia eli tallin lattiat ym.Sekä muut Bobbari ja mönkkärityöt. 0500-752101/Antsa Honda Rincon 650 ym.Työmönkkärijorinat löytyy tästä Antsan Tuubi |
#3
|
||||
|
||||
![]()
Missä ne Suomen nahkatukka rasistit on vai loppuko ne hommat ku pilotti takki jäi muoodista
![]() |
#4
|
||||
|
||||
![]()
Kasvattaa kersojaan asuntovelallisina...
|
#5
|
||||
|
||||
![]()
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012...24318_uu.shtml
![]() ![]() Lainaus:
__________________
Oli kysymys mikä tahansa niin vastaus on TOYOTA V..tut se mitään heikkoa ole... Antsa. The member of Lahnajärven moottoriurheilusukeltajat Ry. Only tool you need to keep your TOYOTA running, is welding machine. Ostetaan Bj kuskin ovi. Pyyhkijän moottorin koppa. Jyrsitään Kantoja. Piikataan betonia eli tallin lattiat ym.Sekä muut Bobbari ja mönkkärityöt. 0500-752101/Antsa Honda Rincon 650 ym.Työmönkkärijorinat löytyy tästä Antsan Tuubi |
#6
|
||||
|
||||
![]()
Kyllä Ihimetyttää tuo saatanan valtion pelleily! Konnunsuosta tuli vastaanotto keskus, tilat rempattiin. Miksei niitä voitu rempata vangeille ja pitää sitä vankilana!
Ja ennen siellä oli navetta, puuverstas ym. missä vangit tekivät töitä! No miksei niitä SAATANA nyt ole siellä!! Laittasivat samanlailla tekemään töitä kuin vangitkin ja korvaus samaa luokkaa. 2 ilmaista ateriaa päivässä eikä penniäkäån rahaa niille jotka ei töitä halua tehdä! Ja nämä lakupellethän on hakemassa vasta turvapaikkaa niin sillonhan portit voitaisi sulkea, kunnes päätös turvapaikasta on tullut!! Pitkään miettiny että jos kuntopyörään asentaa laturin ja istuttaa siihen neekerin polokeen niin paljonko se tuottaa sähköä 8 tunnissa ![]() ![]() |
#7
|
|||
|
|||
![]()
Ohi aiheen, olihan Sukevallakin vankilalla tiilitehdas joka suljettiin heti kun se alkoi tuottamaan. Että on sitä osattu viisaita päätöksiä tehdä ennenkin...
|
#8
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
Mielestäni rangaistukset Suomen valtion toimesta ei tule muuttumaan ikinä pahemmiksi. Korkeintaan helpottuu. Ottaisin tälläisissä tapauksissa kylmästi perinteisen oman käden oikeuden käyttöön. Tarpeeksi kun noita raiskaajia veistelis munattomiksi niin loputkin alkaisivat uskomaan ettei kannata vittuilla tai käy oikeasti huonosti. Ja munat pois rodusta riippumatta. Ei tää vinkuminen oikeusjärjestelmien parantamisesta vaikuta noihin tyyppeihin joiden perimä on peräisin silkasta väkivallasta. Niitä lähinnä naurattaa tää Suomen tapa hoitaa rikoksia.... Kun raiskaat tai teet rikoksia niin palkkioksi siitä annetaan katto pään päälle ja ruoka nenän eteen joka päivä. Ei se ole rangaistus sille jonka kotimaassa hänet olisi jo kuristettu, poltettu, puukotettu, kastroitu ja hapolla sulatettu ajat sitten.... Eikö ole enää olemassa kunnon kostamisen perinnettä?? Jos joku tulee ja pilaa mun tai läheiseni elämän niin kyllä minullakin on oikeus pilata hänen elämänsä... Lehdistä saa liikaa lukea juttuja siitä että joku on raiskattu, pahoinpidelty tai murhattu... Liian vähän niitä juttuja että esim. Veli kävi kastroimassa siskonsa raiskaajan... tai isä kävi amputoimassa poikansa pahoinpitelijän kädet.... jne... Tosin paras tilanne olisi ettei olisi huonoja uutisia ollenkaan ![]()
__________________
X--------------?---------------X--------------?---------------X Videoita -> http://www.youtube.com/user/SuurJuomari |