![]() |
![]() |
|
Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
||||
|
||||
![]() Joo turhaa näitä pakolaisia on puollustella!! Jos ite joutus pakolaiseksi sotaa karkuun niin ois varmaa aika nöyrä mies ja yrittäs sopeutua uuteen elämään uudessa maassa! Mutta suurin osahan näistä pakolaisista tulee Suomeen vain sen takia että täällä on niin VITUN helppo elää!! Hyvä ettei persettä pyyhitä paskalla käydessä ja valakoihoset orjat painaa perse ruvella töitä että saahan elätettyä nuo vähän laiskemmat maan tallaajat!! On se vaan kumma homma miten tuo Suomen ja Venäjän välinen piikkilanka aita suodattaa nuo pikmenttivikaset ![]() Ehkä elämäni paras hetki oli se kun sai vetää neekeriä kuonoon ![]() ![]()
|
#2
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
Kuinkahan tuon Vellihousun laittaman linkin H. Nieminen uskaltaa sanoa ääneen ettei totuuksia kertovia tilastoja pitäisi peitellä? Varmaan kyllä kyseinen herra jo hyllytetty kun moisia menee laukomaan, tai ainakin siirretty hommiin missä ei tuon kaltaisia kauheuksia voi julkisuuteeen möläytellä... |
#3
|
||||
|
||||
![]() |
#4
|
|||
|
|||
![]()
Montakohan näitä vaaditaan että jotain alkaa tapahtumaan...
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012...20388_uu.shtml |
#5
|
|||
|
|||
![]() Lainaus:
Kyllä pitäs rangaistukset muuttua huomattavasti pahemmaksi näissä raiskaustapauksissa ja äkkiä! Siinä menee aina naisen/tytön loppuelämä pilalle. Ei siitä toivu koskaan. Paras rangaistuskeino olisi ihan oikeasti se et munat poistettas. Niin olisi raiskaajankin loppuelämä pilalla. Ei ne vankilassa mitään opi, varsinkaan ku eivät sinne edes joudu.
__________________
Huono tie, parempi mieli. |
#6
|
||||
|
||||
![]()
Montako tapausta pitää vielä uutisoida että tulee ensimmäinen kunniamurha???
Sinänsä yllättävää ettei niitä vielä ole tullut julkisuuteen/tapahtunut kun täällä on leipäveitti heilunu paljon vähäpätöisemmistäkin syistä.
__________________
Oli kysymys mikä tahansa niin vastaus on TOYOTA V..tut se mitään heikkoa ole... Antsa. The member of Lahnajärven moottoriurheilusukeltajat Ry. Only tool you need to keep your TOYOTA running, is welding machine. Ostetaan Bj kuskin ovi. Pyyhkijän moottorin koppa. Jyrsitään Kantoja. Piikataan betonia eli tallin lattiat ym.Sekä muut Bobbari ja mönkkärityöt. 0500-752101/Antsa Honda Rincon 650 ym.Työmönkkärijorinat löytyy tästä Antsan Tuubi |
#7
|
||||
|
||||
![]()
Missä ne Suomen nahkatukka rasistit on vai loppuko ne hommat ku pilotti takki jäi muoodista
![]() |
#8
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
Mielestäni rangaistukset Suomen valtion toimesta ei tule muuttumaan ikinä pahemmiksi. Korkeintaan helpottuu. Ottaisin tälläisissä tapauksissa kylmästi perinteisen oman käden oikeuden käyttöön. Tarpeeksi kun noita raiskaajia veistelis munattomiksi niin loputkin alkaisivat uskomaan ettei kannata vittuilla tai käy oikeasti huonosti. Ja munat pois rodusta riippumatta. Ei tää vinkuminen oikeusjärjestelmien parantamisesta vaikuta noihin tyyppeihin joiden perimä on peräisin silkasta väkivallasta. Niitä lähinnä naurattaa tää Suomen tapa hoitaa rikoksia.... Kun raiskaat tai teet rikoksia niin palkkioksi siitä annetaan katto pään päälle ja ruoka nenän eteen joka päivä. Ei se ole rangaistus sille jonka kotimaassa hänet olisi jo kuristettu, poltettu, puukotettu, kastroitu ja hapolla sulatettu ajat sitten.... Eikö ole enää olemassa kunnon kostamisen perinnettä?? Jos joku tulee ja pilaa mun tai läheiseni elämän niin kyllä minullakin on oikeus pilata hänen elämänsä... Lehdistä saa liikaa lukea juttuja siitä että joku on raiskattu, pahoinpidelty tai murhattu... Liian vähän niitä juttuja että esim. Veli kävi kastroimassa siskonsa raiskaajan... tai isä kävi amputoimassa poikansa pahoinpitelijän kädet.... jne... Tosin paras tilanne olisi ettei olisi huonoja uutisia ollenkaan ![]()
__________________
X--------------?---------------X--------------?---------------X Videoita -> http://www.youtube.com/user/SuurJuomari |