![]() |
![]() |
|
Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
|||
|
|||
![]() Ainakin kuulostaa että se on paaljon parempi kuin vakio hj60... saataapi olla että edellä olevissa oli ironiaa mukana.. Ole huoleti.
|
#2
|
||||
|
||||
![]()
Onko se tuo avattaressa oleva hj? Eikös tuo ole jonkun palstalaisen vanha auto, ettei vielä olisi täältä Porin seudulta lähtenyt?
Etupuskin aika tunnistettavan näköinen kötöstys.. |
#3
|
||||
|
||||
![]()
aja se johki jumii ja vedä sitten vasta vivuista ja jos matka jatkuu ni oo onnellinen lukkojen omistaja
![]() |
#4
|
||||
|
||||
![]()
Tuohan oli nettiautossa myytävänä usealla eri omistajalla? Viimekesänä oli nokialla liikkeessä ja siitä muistaakseni meni poriin ja oli taas hetken päästä myynnissä ja ja, tossahan piti olla 61 akselit mut turboton kone, ihan hyvä kampe luulis olevan jos lukot vaan pelaa
![]() |
#5
|
||||
|
||||
![]()
Sama peli.Nettiautossa ollu.Porista kävin hakemassa helvetinmoisessa lumimyräkässä.
|
#6
|
||||
|
||||
![]()
Kokeileppa ennemminki jauhattaa lumessa tyhjää takavedolla ensi vipu alhaalla ja sit vipu ylhäällä, ja vaikka sit aja sievästi nelivedolla ja etulukko päällä, huomaat kyllä eron. ohjekirjahan sanoo että lukko kytkettynä max 8kmh,
![]() |
#7
|
||||
|
||||
![]()
Kotona ollaan taas.Metrisessä lumihangessa kahlasin.Piti kyllä laittaa lukot päälle.Mutta ei edellinen Pajeroni olisi pystynyt vastaavaan suoritukseen.Sitten tuli kova seis,kun putosin sarkaojaan.Sieltä ei hojokaan tullut yksin ylös,vai olisiko ollut kuskin kokemattomuutta.Onneksi yksi metsuri meni monitoimikoneellaan ohi ja veti ylös.
|
#8
|
|||
|
|||
![]() Lainaus:
|
#9
|
||||
|
||||
![]()
Täytyypä koettaa.Jos en vähään aikaan vastaile,niin kusessa ollaan.
|