![]() |
![]() |
|
O/M/V Muut Kaikki edellisiin alueisiin sopimattomat osto-/myynti-/vaihtoilmoitukset tänne osastolle. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
||||
|
||||
![]() Ostettu onko ton kokosta olemassakaan? tuli vaan mielee.täällä ois muuten rautaa ja finnfoamia reilusti jos ajattelis ite tehdä.. Ostettu |
#2
|
||||
|
||||
![]()
onhan noita, sprinterit ja ivecot ym kevytkuorkit
leveys ei tarvis olla yli 2300, muut mitat saa kuriin...
__________________
- Levannon We(l)ho - |
#3
|
||||
|
||||
![]() |
#4
|
|||
|
|||
![]()
meil olis työpaikan pihalla pelkkä kaappi sprinteristä.mittoja jos muistan oikein niin hitusen päälle 3m pitkä ja muistaakseni kaks leveä.
|
#5
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
otapa mitat ja kuvat, ja kerro lisää vaikka o4o 728 27 26 Pekko
__________________
- Levannon We(l)ho - |
#6
|
|||
|
|||
![]()
mjoo otan mitat ja kysyn mitä pomo meinaa sen kans tehä.et joudutaanko laittaan se johonki romuun kiinni vai saadaanko myytyä jalompaan tarkoitukseen.
|
#7
|
||||
|
||||
![]()
Katoiks siältä mistä mää sanoin???
Hämeen autokorissa on tiedustelu vetämässä Muitakin kuunnellaan ja katsellaan silti
__________________
Kolmas elämä menossa, ja vauhti vaan kiihtyy ![]() " Si vis pacem, para bellum..." Rahalla saa, ja maasturilla pääsee... ![]() Kaikki mikä tulee idästä, otetaan vastaan tasajyvän kanssa...!!! Mitäs tähän sanois Honda-mies??? Mulla on Mese, ja se viihtyy talven tallissa ![]() Jokivarren VPK www.facebook.com/junnupaloautot Viimeksi muokannut pee : 17.05.2012 19:46 |