![]() |
|
|
|||||||
| Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
Asiahan ei itteetä koske kun en polta... http://malex.vapaavuoro.uusisuomi.fi...pakka-suomessa http://www.valvira.fi/valvira/ajanko..._lainvastaista "Kieltoa on noudatettava 85 000 euron sakon uhalla."
|
|
#2
|
|||
|
|||
|
Tuli hommattua ego-t type A suomesta ja litkuja tulossa 2smokelta.
Saa nähdä kuinka pelittää. |
|
#3
|
||||
|
||||
|
Jokos toi sähkärin tupakki on joltai poistanu tupakinpolton?
__________________
__________________________________________________ _____________________________ Jos toimintasavu pääsee ulos, tulee se pussittaa. Päiväkodissa sentään rehellisesti hakattii lapioilla jos vitutti. Nykyään ei enää saisi edes sanoa ääneen jos vituttaa. |
|
#4
|
|||
|
|||
|
Lainaus:
__________________
ex uazJanne "Ikuisesti elää se, joka kerää kaikkea kaksin käsin.." Jouni Hynynen, runoilija |
|
#5
|
||||
|
||||
|
DIGI DIGI
|
|
#6
|
||||
|
||||
|
Eilen tuli sähkö sätkät ja sen jälkeen en oo koskenut oikeisiin
![]() Maku on huomattavasti parempi kuin oikeissa ja lähtee nikkikset eli tuntuis toimivan.
|
|
#7
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
http://www.e-savuke.com/forum/index.php?topic=12.0 Lainaus:
Onneksi virastolla ei ole mitään oikeasti ihmishenkiä vaarantavia juttuja kesken, ehditään hyvin pipertämään tästäkin asiasta ![]() Ulkomailta (ETA) tilaamiseen ei tällähetkellä ole tiedossa muutoksia, valvira on kyllä rehvakkaasti sulkemassa ulkomaan sivustotkin, ei taida enkelsmannia eikä muitakaan kiinnostaa ukaasit Loppukevennys, mediassa verrataan tupakkaa ja erästä tiettyä sähkösavuke mallia toisiinsa toteamalla että samalta näyttää, samalla unohdetaan että kyseessä vain yksi malli sadoista kaikelta muulta kuin tupakalta näyttävistä malleista:
|