![]() |
|
|
|||||||
| Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
|||
|
|||
|
Nyt olis proggis edennyt sen verran, että olis auto leimassa... =) Tänään tuli vaihdettua uus jarrupääsylkkä ja jarruista tuli jopa sellaiset, että uskaltaa liikenteen seas olla. Vielä tarvis renkaat ja kardaani tasapainotusta,kun on melkoista värinää 60-80km välissä. Huomenna heti aamusta parantelemaan krapulaa parkkipaikelle koukun sähköjen parissa... =)
|
|
#2
|
|||
|
|||
|
Nyt olis koukun sähkötki asennettu, pitäis vielä käydä kaverin kärryllä koettamassa, että toimii myös kärryssä valot. Otinpa parit näpsyt kunnon kameralla tällä kertaa.
|
|
#3
|
||||
|
||||
|
Hyvä että on taas leimassa...
Kelpasko etukilpi insinöörille noin ?
__________________
- Levannon We(l)ho - |
|
#4
|
|||
|
|||
|
Kyllä kelpas vaan miksi ei kelpais? Etukilvelle lakikirjassa määritelty ainoastaan 30-asteen tilttaus alareunasta ja sen verta pysty toi G:n lasi, ettei pitäis olla sen suhteen ongelmaa. En mä ainakaan itse töis tollaseen puuttuis... =)
|
![]() |
| Luokat |
| mercedes, mersu |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| MYYTY: Oranssi Toyota BJ 5.0 V8 TH400 38.5" | Joukka | O/M/V Ajoneuvot | 18 | 23.02.2008 01:25 |
| O:Suzuki carry pick up tai Daihatsu hi jet pick up | hena | O/M/V Ajoneuvot | 1 | 14.02.2008 19:56 |
| M: Oranssi Suzuki SJ413 1.8 Turbo MYYTY: | Joukka | O/M/V Ajoneuvot | 6 | 11.12.2007 13:01 |
| Kenen oranssi 4x4x4??? | Jare | Tekniikka & Jutustelu | 9 | 23.06.2006 15:06 |
| Oranssi Blazeri | Ex_inkkari | Tekniikka & Jutustelu | 12 | 17.07.2004 20:13 |