![]() |
|
|
|||||||
| Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
yhden renkaan irrottaa VAROVASTI ni tikatusta sormesta veri lentää nii helkkaristi.. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() :m ad:![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
#2
|
||||
|
||||
|
Kaveri jonka oon tuntenu puolet elämästä lähti 'ilmavoimiin'
|
|
#3
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
Nim: 2 lähtenyt...
__________________
EX. OIIIIIIIO XJ H.O. |
|
#4
|
||||
|
||||
|
Juu, oon huomannut. Lähteä voi monella tapaa ja mistä syystä tahansa. Eikä yhtään voi etukäteen tietää että kuka seuraavaks.
Ei muuta kuin leuka rintaan ja odotellaan omaa vuoroa. |
|
#5
|
||||
|
||||
|
Toissapäivänä laitoin aluskatteen talliin. Tänään päätin uusia sen osaksi... Ja mä kahtoin silloin maanantaina, ettei ole mitään tuulia tulossa, korkeintaan 10m/s oli luvattu ja hommaan ryhdyin. Ja vitut! Paikalliseen kauppakeskukseen näyttivät uusivan kattoa oikein urakalla 8)
|
|
#6
|
||||
|
||||
|
kenkä vuotaa, nykyturvakengät ei sit kestä yhtään mitään, pari kuukautta, kolme max ja aina on sukka märkänä ku astuu märälle tasolle
|
|
#7
|
||||
|
||||
|
Mulla kestää vuoden, pari hienosti. Yritän kyllä uusia puolen vuoden välein, mutta kun en muista...
__________________
Size does matter, Sisu A-45 projekti
Sisu-harrastajien palsta, SISUA.net Myydään: Pajeron osia, Uusia ja käytettyjä maastokuorma-auton renkaita, 50-80 luvun euro ja japsi henkilöautojen osia, sekä perseestä perämoottoriin! |
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Kerro mikä ei vituta... miksi on hyvä olla? | FinnDRZ | Chit-Chat | 1829 | 07.01.2013 09:50 |
| Autossa turhaa.Kerro.....1/2.......... | Bruno | Chit-Chat | 76 | 10.12.2010 02:00 |
| Kerro peräkärrystäsi | Blaaseri | Tekniikka & Jutustelu | 35 | 08.07.2007 20:10 |
| köyhää vituttaa | Tekniikka & Jutustelu | 3 | 08.12.2003 10:08 | |
| Mua vituttaa | mika | Bullshit | 0 | 01.03.2002 01:47 |