![]() |
|
|
|||||||
| Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
| Äänestyksen tulos: Pitäisikö vanhat ilmoitukset poistaa myyntipalstalta. | |||
| Kyllä |
|
89 | 52,05% |
| Ei |
|
82 | 47,95% |
| Äänestäneitä: 171. Et voi äänestää tässä äänestyksessä. | |||
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
Myydyt ja törkeän vanhat lukittuna erilliseen arkistoon? Vähän niinkuin meillä: http://www.wuoksioffroad.com/forum/index.php?board=4.0 Liian työläs?
|
|
#2
|
||||
|
||||
|
toimii hyvin näin. eli ei.
|
|
#3
|
|||
|
|||
|
Jos ilmoitus muuten halutaan säilyttää hintoineen yms. niin yhteystiedot pitäisi ainakin saada poistaa.
|
|
#4
|
||||
|
||||
|
Osa vaan raakasti pois,turhaan vievät tilaa täällä. Tai sitten antaa käyttäjille sellaisen lisämahdollisuuden että voi itse poistaa nuo aloittamansa viestiketjut,olisko ideaa? Mutta vain myynti/osto palstalle.
|
|
#5
|
||||
|
||||
|
Pois vaan.
Mutta eikös tuossa voisi olla niin että kun muuttaa ilmoituksen otsikon myydyksi/ostetuksi topi menisi lukkoon ja poistuisi vasta vuoden päästä? Koska osa jo haluaa että ne jäisi talteen niin jäisivät edes vähäksi aikaa. |
|
#6
|
|||
|
|||
|
Ei missään nimessä. Ei ne siellä leipää huuda...
Miksi pitäisi matkia jonkun muun voorumin tyyliä? |
|
#7
|
||||
|
||||
|
Ei.. Onhan se jo huvittavaa katsoa kun joku kyselee 3-4vuotta sitten pävitetystä ilmoituksesta et onko renkaat viel myytävänä..
__________________
-Vain kääpiöt madaltavat autojaan- -Mitsubishi Pajero 2.5tdic 4x4 -89- -Mitsubishi Pajero 2.5td 4x4 -86- http://www.mitsubishi4wd.com |
|
#8
|
|||
|
|||
|
Eikö tästä samasta hommasta ollut muutama vuosi sitten juttua? Jotkun oikeesti kuvittelee että 10v sitten myyty auto on edelleen saman hintainen kuin muinoin ja vanhoista ilmoituksista on hyvä selvittää mitä joku tuote maksaa. Vitut. Jokainen hinnoittelee ihan itse tuotteensa ja mitä siitä haluaa. Eri asia onkin sitten mitä muut on valmiita siitä maksamaan. Jos ei tiedä mitä tuotteesta voi pyytää niin laittaa vaikka huutokauppaan sen.
Mun puolesta kaikki myydyt tuotteet mäkeen vaan sotkemasta tuolta. |
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Ilmoitukset | Yleiset | 0 | 06.02.2004 09:59 | |
| Pitäisikö Classic säilyttää? | imported_offroadjouni | Tekniikka & Jutustelu | 0 | 15.01.2003 12:53 |
| Pitäisikö verkkokalastus kieltää ? | RaiD | Outdoor hobbies | 0 | 28.07.2002 00:31 |