Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Off-Road > Chit-Chat

Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin.

Vastaus
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #1  
Vanha 16.05.2011, 21:00
sami_k:n Avatar
sami_k sami_k ei ole kirjautuneena
Veteraani
 
Rekisteröitynyt: 11.04.06
Sijainti: salo, Finland.
Viestit: 1.245
Perusasetus

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja Nerd-O Näytä viesti
Mitä itsellä noita maastureita on ollut niin kyllä se toitsu oli paskin niistä. Mihinkään se ei kulkenut tiellä, eikä metsässä. Karmee laiva. Sillä paskalla ei päässyt metsässä edes sen jälkeen kun sitä korotti ja vaihtoi kunnon renkaat alle. Ehkä parasta toitsussa on se, että Outokumpu saa hilloa siitä kun se toimittaa uusia peltejä toitsuun kun niitä tarvii siihen uusia melko kiivaaseen tahtiin joka vuosi. Siinä hitsaus hommien myötä muutkin suomalaiset työllistyy kun kaasua pitää toimittaa, lankaa myös ja jokapäiväiseen vitutukseen toitsun omistamisesta pitää saada kossua. Eli ainakin työlistävä vaikutus sillä on.

Ei voi käsittää miten suomalaiset on niin tampioita että haluaa omistaa jotain jojotan paskoja? Onneksi Hiacee ei saa enää ens vuonna tukkimaan teitä.


jos kuski on lapanen niin eikaise auton vika ole

ps ei vedetä koko hernemaissipaprikaa nenään

Vastaa lainaten
  #2  
Vanha 16.05.2011, 21:37
Rekisteröimätön
Guest
 
Viestit: n/a
Perusasetus

saako vetää koko puketin kuorineen?????kyl toyota on kiva jos korjata haluaa...4kpl pihas eikä ykskään pelaa...jos joku romu toimiii niin silloin verraton peli vallan seksin korvike...no tällä iällä jo heppi teipattu puu kapustaan....jos nuoremmat ei tiä mikä on kapusta niin voin laittaa hepistä kuvan!!!!
Vastaa lainaten
Vastaus


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta
Etsi tästä viestiketjusta:

Tarkennettu haku
Näkymä

Pikalinkit

Samanlaisia viestiketjuja
Viestiketju Aloittaja Foorumi Vastauksia Viimeisin viesti
paras paukku tjl Chit-Chat 77 12.10.2007 22:50
Paras grillimakkara JakeHammer Chit-Chat 95 16.07.2007 06:35
Paras metsäauto Discovery Tekniikka & Jutustelu 41 20.08.2005 17:29
Paras safarirengas? Julle Tekniikka & Jutustelu 20 03.08.2005 06:07
Microsoft on paras! Lars Niilo Paasivirta - Correct Opinions 0 18.12.2001 14:25


Sivu luotu: 12:48 (GMT +2).