![]() |
|
|
|||||||
| Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
|||
|
|||
|
Lainaus:
Ja tän saat ottaa kuinka henkilökohtaisena tahansa. Sinähän se varsinainen palsta poliisi olet. Käsittääkseni sana on vapaa puolin ja toisin mutta turha alkaa ohjailemaan muita poliisin ominaisuudessa. Pidä vain huoli omista viesteistäsi. Katselehan vain omia postauksias niin se kyllä selviää hyvin pian itse kullekin kuka täällä jauhaa shaissea joka topicissa. No sitä varten kai tämä osio on.ps. Toivottavasti HERRA Heguli alias "PALSTA-POLIISI" tajuaa pitää sormensa poissa näppäimistöltä kun shaissea pukkaa koska ylläolevan tyylisellä kirjoittelulla paljastat vain omat heikkoutesi.
Viimeksi muokannut H_Nietu : 16.05.2011 09:41 |
|
#2
|
||||
|
||||
|
__________________
--------------------------------------------- # # # Jos se ei satu, silloin se maksaa... # # # --------------------------------------------- |
|
#3
|
|||
|
|||
Kadonnut
Kadonnut kultamitali jonnekkin keskieurooppaan, löytäjää pyydetään ottamaan yhteyttä ruotsin jääkiekkomaajoukkueeseen.
|
|
#4
|
|||
|
|||
|
LÖYTÖPALKKIONA 100kpl ensiluokkaisia TUTTEJA!
|
|
#5
|
||||
|
||||
|
Vissiin joutuu menemään tänään Kauppatorille huutamaan isänmaallisuuksia!
Olisko se PERKELE sopiva voitonhuuto?
__________________
[ ][ ]=TOYOTA=[ ][ ] |
|
#6
|
||||
|
||||
|
Mikähän siinä on että mua ei kyllä vois vähempää kiinnostaa jääkiekko ja Suomen voitto?
__________________
-Pauli- |
|
#7
|
||||
|
||||
|
Hyvä Suomi!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=jAyXzC7iKPA
|
|
#8
|
||||
|
||||
|
Onhan se ihan kiva että Suomi jossain pärjää, mutta joku lätkä on monen muunkin mielestä yhtä mielenkiitoista kuin kilo paskaa... No okei, herättähän se (paska) väärässä paikassa tunteita.
|
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Autoalan sanasto Suomi-Venäjä-Suomi | Krisse | Linkit | 4 | 15.01.2011 13:28 |
| SUOMI | Rohmo | Chit-Chat | 26 | 07.12.2008 17:29 |
| Suomi-Offi-Suomi | Chit-Chat | 2 | 15.11.2005 10:56 | |
| Jalkapallon maailmanmestari | Laskos | Jalkapallo | 0 | 27.05.2002 09:41 |
| Suomi-TeiniPeelo-Suomi - sanakirja | Lars | URL | 0 | 13.03.2002 22:03 |